Schorzenia stopy

W Halluxmed Ortopedia Chirurgia Stopy znajdziecie Państwo kompleksową diagnostykę i nowoczesne metody leczenia haluksów, palców sztywnych i palców młotkowatych. Leczenie haluksów to nasza specjalność. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych specjalistów i wysokiej klasy sprzętowi szybko powrócicie Państwo do pełnej sprawności i aktywności zawodowej. Zabieg osteotomii, czyli operacja haluksów, polega na nacięciu kości w celu poprawienia mechaniki sąsiadującego stawu oraz przywrócenia prawidłowego ustawienia palucha. Współczesne techniki chirurgiczne w tej dziedzinie skutkują brakiem gipsu, a pacjent może chodzić już w kilka godzin po zabiegu.

więcej

Schorzenia stawu skokowego

W Halluxmed Ortopedia Chirurgia Stopy znajdziecie Państwo kompleksową diagnostykę i nowoczesne metody leczenia schorzeń stawu skokowego. Leczymy uszkodzone więzadła, chrząstkę stawową, martwicę chrzęstno-kostne a także stany wynikające z chorób przewlekłych układowych takich jak reumatiodalne zapalenia stawów.  Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych specjalistów i wysokiej klasy sprzętowi szybko powrócicie Państwo do pełnej sprawności i aktywności zawodowej. 

więcej

Schorzenia stawu kolanowego

W Halluxmed Ortopedia Chirurgia Stopy znajdziecie Państwo kompleksową diagnostykę i nowoczesne metody leczenia schorzeń stawu kolanowego. Leczymy uszkodzone więzadła, uszkodzone łąkotki, martwice chrzęstno-kostne a także zwichnięcia rzepki. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych specjalistów i wysokiej klasy sprzętowi szybko powrócicie Państwo do pełnej sprawności i aktywności zawodowej.  Współczesne techniki chirurgiczne w tej dziedzinie nie wymagają zakładania gipsu, a pacjent może chodzić już w kilka godzin po zabiegu.

więcej

Artroskopie stawów

Termin artroskopia pochodzi od greckich słów: „arthro” – staw i „skopein” – oglądać. Dosłownie oznacza więc: „zajrzeć do stawu” To rodzaj zabiegu chirurgicznego dzięki któremu chirurg ortopeda ma możliwość zajrzenia do wnętrza stawu i dokonania diagnozy patologii i jej wyleczenia. Procedura artroskopii polega na wprowadzeniu do stawu poprzez niewielkie nacięcia skórne narzędzi o przekroju długopisu. 

więcej

W wypadku przesłania danych Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na następujących zasadach:

1. Administratorem danych jest Halluxmed Chirurgia Stopy Kolana Zbigniew Jackowiak  Nr księgi 000000171386  REGON  634284274 Komornicka 57, 62-052 Komorniki  tel. 61 666 47 37  mail info@halluxmed.pl Inspektorem Ochrony Danych osobowych jest Pani Agnieszka Olszewska tel. 61 666 47 37  mail info@halluxmed.pl

2. Dane zbierane są dla celów przedstawiania na Pani/Pana wyraźną prośbę informacji o ofercie Halluxmed, rejestracji na wizytę w Halluxmed lub w zakresie niezbędnych do udzielenia świadczenia medycznego. Dane są przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.

3. Przetwarzane będę Pani/Pana dane osobowe zwykłe, a także dane o stanie zdrowia w zakresie koniecznym do realizacji celu, o którym mowa w pkt 2.

4. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazane wykonującym wspólnie z Halluxmed świadczenia medyczne.

5. Dane będę przetwarzane przez cały okres niezbędny do realizacji celów, o których mowa w pkt 2.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania od administratora dostępu do Pana/Pani danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach określonych w RODO.

7. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcie zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem w zakresie w jakim dane są przetwarzane na podstawie zgody. Cofnięcia zgody dokonuje się poprzez kontakt mailowy pod adresem: info@halluxmed.pl

8. Przysługuje Pani/Panu prawo skargi do organu nadzorczego;

9. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji wynikającego z Pani/Pana maila celu polegającego na przedstawianiu na Pani/Pana wyraźną prośbę informacji o ofercie Halluxmed, rejestracji na wizytę w Halluxmed lub do udzielenia świadczenia medycznego

 

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Film Artroskopia Stawów

Dr Paweł Zalita opowiada o artroskopii stawów.

Film Skręcenie kostki

Dr Błażej Rusin opowiada o szczegółach urazu skręcenia kostki.

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed, tu wykonujemy operacje haluksów

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów po operacji haluksów

Opinie osób

po operacjach haluksów w naszym szpitalu

Haluksy - opinie osób po operacji