Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Małgorzata
29.06.2020 13:27
Jestem piaty dzień po operacji haluksów w obu stopach. Już od czwartej doby nie zażywam leków przeciwbólowych, ponieważ bólu nie ma. Stopy są jeszcze trochę opuchnięte, ale uważam, że jest to jak najbardziej normalne po takiej ingerencji chirurgicznej. Pobyt w Klinice Halluxmed oceniam bardzo dobrze. Pełen profesjonalizm całego personelu połączony z dużą życzliwością. Zaufanie, jakim obdarzyłam dr Jackowiaka pomogło mi bez większego stresu podejść do zabiegu. Z czystym sumieniem polecam tą placówkę i mam pewność, że wybór był bardzo trafny. Przede mną kontrolne wizyty a później rehabilitacja, ale już teraz mam pełne przekonanie, że moje stopy wkrótce będą w pełni zdrowe. Bardzo dziękuję całemu personelowi.

Agnieszka
30.06.2020 22:41
Małgosiu , jak bardzo miałaś zaawansowane haluksy ? Bo chyba to jest główne kryterium porównawcze jeśli chodzi o cały proces leczenia, od operacji przez rekonwalescencję, a na rehabilitacji skończywszy...

Małgorzata
04.07.2020 16:39
W moim przypadku prawa stopa była zdeformowana w stopniu średnim, lewa w mniejszym, ale do obu stóp mam wszczepione implanty. Od operacji mija już ok. 10 dni i z każdym dniem widzę poprawę- tzn. zmniejsza się opuchlizna,która w tej chwili jest już naprawdę niewielka a zasinienia się zmniejszają. Na pewno trzeba przestrzegać zaleceń i starać się mieć stopy ułożone wysoko, ponieważ jeśli nawet na krótki czas są spuszczone czuję dyskomfort.

Mysia
18.07.2020 11:54
A mogłaby pani napisać jaki koszt zabiegu i czy one więcej nie odrosną? Pozdrawiam


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia