Szpital Halluxmed

Szpital oferuje swoje usługi i doświadczenie w zakresie leczenia chorób stóp, stawu skokowego i stawu kolanowego. Szpital istnieje od 2005 roku i od tego czasu przeprowadziliśmy ponad 18000 operacji. W początkach działalności szpital Halluxmed Ortopedia specjalizował się przede wszystkim w leczeniu deformacji przodostopia głównie paluchów koślawych czyli haluksów, paluchów sztywnych, palcy młotkowatych itd. Wtedy też powstała nazwa szpitala, która dzisiaj nie oddaje w pełni szerokiego wachlarza świadczonych usług.

Obecnie leczy się tu różne schorzenia stopy, stawu skokowego i kolanowego. Lekarze przeprowadzają operacje związane z uszkodzeniem chrząstki stawu skokowego,chorobami mięśni strzałkowych, stopami płasko-koślawymi, naprawiają uszkodzone więzadła, przeprowadzają ich rekonstrukcje itd.

Coraz więcej pacjentów zgłasza się do szpitala z problemami dotyczącymi nie tylko stopy i stawu skokowego. Od kilku lat szpital zajmuje się również leczeniem chorób stawu kolanowego.

W szpitalu leczymy uszkodzone więzadła stawu kolanowego, uszkodzone łąkotki, martwice chrzęstno-kostne. Współczesne techniki chirurgiczne także w tej dziedzinie nie wymagają zakładania gipsu, a pacjent po zabiegu w obrębie stawu kolanowego może chodzić już w kilka godzin po zabiegu. Szpital działa na nowoczesnym sprzęcie.

Lekarze szpitala regularnie biorą udział w krajowych i zagranicznych szkoleniach i kongresach dotyczących chorób stóp i stawu kolanowego. Nasz zespół nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności czego efekty widać w jakości przeprowadzanych zabiegów operacyjnych jak i w zakresu stosowanego leczenia. W naszej pracy najważniejsze jest dla nas dobro i bezpieczeństwo pacjenta.

Zobacz także:

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Film Artroskopia Stawów

Dr Paweł Zalita opowiada o artroskopii stawów.

Technika Operacyjna MIS MICA

Obejrzyj animację jak przebiega operacja techniką MICA

Film Skręcenie kostki

Dr Błażej Rusin opowiada o szczegółach urazu skręcenia kostki.

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed, tu wykonujemy operacje haluksów

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów po operacji haluksów

Opinie osób

po operacjach haluksów w naszym szpitalu

Haluksy - opinie osób po operacji