Szpital Halluxmed

Szpital oferuje swoje usługi i doświadczenie w zakresie leczenia chorób stóp, stawu skokowego i stawu kolanowego. Szpital istnieje od 2005 roku i od tego czasu przeprowadziliśmy ponad 14000 operacji. W początkach działalności szpital Halluxmed Ortopedia specjalizował się przede wszystkim w leczeniu deformacji przodostopia głównie paluchów koślawych czyli haluksów, paluchów sztywnych, palcy młotkowatych itd. Wtedy też powstała nazwa szpitala, która dzisiaj nie oddaje w pełni szerokiego wachlarza świadczonych usług.

Obecnie leczy się tu różne schorzenia stopy, stawu skokowego i kolanowego. Lekarze przeprowadzają operacje związane z uszkodzeniem chrząstki stawu skokowego,chorobami mięśni strzałkowych, stopami płasko-koślawymi, naprawiają uszkodzone więzadła, przeprowadzają ich rekonstrukcje itd.

Coraz więcej pacjentów zgłasza się do szpitala z problemami dotyczącymi nie tylko stopy i stawu skokowego. Od kilku lat szpital zajmuje się również leczeniem chorób stawu kolanowego.

W szpitalu leczymy uszkodzone więzadła stawu kolanowego, uszkodzone łąkotki, martwice chrzęstno-kostne. Współczesne techniki chirurgiczne także w tej dziedzinie nie wymagają zakładania gipsu, a pacjent po zabiegu w obrębie stawu kolanowego może chodzić już w kilka godzin po zabiegu. Szpital działa na nowoczesnym sprzęcie.

Lekarze szpitala regularnie biorą udział w krajowych i zagranicznych szkoleniach i kongresach dotyczących chorób stóp i stawu kolanowego. Nasz zespół nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności czego efekty widać w jakości przeprowadzanych zabiegów operacyjnych jak i w zakresu stosowanego leczenia. W naszej pracy najważniejsze jest dla nas dobro i bezpieczeństwo pacjenta.

Zobacz także:

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed

Opinie osób

po operacjach haluksów w naszym szpitalu

Opinie osób