Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

gosia
08.01.2020 13:51
jutro mija 4 tygodnie od operacji haluksa [przecięcie kości, ścięcie narośli, zespolenie drutami]. Czy próbowaliście robić jakieś ćwiczenia na brzuch, uda i całą góre? Takie początkowe leżenie, potem siedzenie w miejscu przyczyniło się do wzrostu wagi i hodowli oponki. Bardzo mnie to wkurza i zastanawiam się nad jakimiś ćwiczeniami na leżąco, bądź na klęczkach.

Karla
10.03.2020 20:51
Delikatne cwiczenia na brzuch i rece to bylo jedyne co robilam przez tych kilka tygodni i wbrew pozorom waga spadla przez okres lezenia w lozku po operacji, co nawet bylo milym efektem ubocznym, ale jadlam regularnie i mniej niz standardowo, skoro nie bylo aktywnosci fizycznej :)

Wioletta
19.03.2020 12:14
Jestem 3 m-ce po zabiegu haluksów na obu stopach. Pobyt w Klinice Halluxmed wspominam bardzo dobrze, profesjonalna opieka i miła obsługa. Okres w domu po zabiegu był bardzo straszny - po ustąpieniu znieczulenia okołokostkowego, ból trudny do zniesienia ;(. Niestety w moim przypadku utrzymywał się do około 2 tygodni. Pomimo zabiegu obu stóp mogłam samodzielnie przemieszczać się w obrębie domu, unikałam siedzenia ze spuszczonymi nogami i długiego stania czy chodzenia. W początkowym okresie głównie leżenie. Rany zagoiły się szybko, mam bardzo ładne blizny - po operacji zastosowano szew śródskórny wchłanialny, więc bez konieczności ich usuwania. Potem już każdy dzień to fizjoterapia, dużo ćwiczeń samodzielnych w domu, zajęcia z fizjoterapeutą i basen. Teraz mogę śmiało stwierdzić, że w zakresie sprawności wszystko wróciło do stanu z okresu przedzabiegowego. Stopy są idealne, czyli cel został osiągnięty. W tym samym czasie dwoje z moich znajomych również poddało się takiemu zabiegowi w innych ośrodkach, ale ich zadowolenie nie było średnie. Polecam Halluxmed


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia