Animacje wybranych operacji


Jak przebiega operacja korekcji palucha koślawego?

 

Jak wygląda operacja halluksów? Obejrzyj animację operacji, w której krok po kroku zobaczysz, na czym polega zabieg leczenia halluksów.

Jest to przykładowa animacja operacji halluksa. Prezentacja ma ułatwić zrozumienie zagadnienia, a nie prowadzić do postawienia diagnozy i wyboru metody operacyjnej przez pacjenta.

 

 

Jak przebiega operacja korekcji palca młotkowatego?

 

Jak wygląda korekcja palca młotkowatego? Obejrzyj animację operacji, z której krok po kroku dowiesz się, na czym polega zabieg leczenia palca młotkowatego.

Jest to przykładowa animacja korekcji palca młotkowatego. Prezentacja ma ułatwić zrozumienie zagadnienia, a nie prowadzić do postawienia diagnozy i wyboru metody operacyjnej przez pacjenta.

 

Jak przebiega operacja korekcji palucha koślawego metodą Lapidusa?

 

Jak wygląda operacja halluksa metodą Lapidusa? Obejrzyj animację operacji, z której krok po kroku dowiesz się, na czym polega zabieg leczenia halluksa.

Jest to przykładowa animacja korekcji halluksa. Prezentacja ma ułatwić zrozumienie zagadnienia, a nie prowadzić do postawienia diagnozy i wyboru metody operacyjnej przez pacjenta.

 

Jak przebiega operacja artrodezy stawu śródstopno-paliczkowego palucha?

 Efekty operacji

Kontakt
61 666 47 37

Stopa - dlaczego boli?

GPS - terapia

Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia