Stopy przed operacją haluksów
Widoczna deformacja stóp.

Przed opracją haluksa

Stopy po operacji haluksów
Piękne, zdrowe stopy.

stopy po operacji haluksów

Historia Pani Bożeny

Do Szpitala Halluxmed w Komornikach trafiłam po zapaleniu kaletki maziowej palucha koślawego. Zniekształcenie stopy było tak duże, że miałam poważne problemy z założeniem jakiegokolwiek obuwia co uniemożliwiało mi normalne funkcjonowanie. Przed odwiedzeniem Hallukxmedu konsultowałam moje schorzenie / haluxy i 2 palce młotkowate w 2 innych gabinetach ortopedycznych.

 

Przywitanie pacjentki przez doktora

Co prawda diagnozy były podobne lecz wizyta u pana dr. Pawła Zality utwierdziła mnie, że zabiegu operacyjnego dokonam tylko w tej profesjonalnej, nowoczesnej, wspaniale wyposażonej klinice. Pan. dr. Zalita, lekarz z wielką empatią do pacjenta bardzo szczegółowo i cierpliwie wyjaśnił mi jakie będą poszczególne etapy leczenia. Rozwiał także moje największe obawy przed bólem. Pan dr. zapewnił mnie, że jeżeli będę stosowała się do jego zaleceń nie będę odczuwała żadnego bólu. Przy wypisie otrzymałam rozpiskę jak należy stosować leki także przeciwbólowe. Trzymałam się tego konsekwentnie i do dnia dzisiejszego nie poczułam bólu nawet przez moment. Dzisiaj będąc 2 i pół m-ca po operacji chcę bardzo podziękować p. koordynatorce Danusi Hauffie dzięki której po serdecznej i szczerej rozmowie zdecydowałam się na operację 2 stóp równocześnie. Dziękuję to jest również całemu personelowi medycznemu anestezjologom i pielęgniarkom a szczególnie siostrze oddziałowej p. Małgosi oraz p. Angelice i p. Marioli z dyżuru nocnego.

Muszę również poinformować p. dr. Zalitę, że w gabinecie rehabilitacji usłyszałam, że tak wyglądających nóg po operacji haluksów jeszcze nie widzieli. Szef gabinetu powiedział: cytuję "p. Bożeno to jest perfekcja", a więc szapo ba  p. dr. Pawle!

Bardzo, bardzo dziękuję!

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Film Artroskopia Stawów

Dr Paweł Zalita opowiada o artroskopii stawów.

Film Skręcenie kostki

Dr Błażej Rusin opowiada o szczegółach urazu skręcenia kostki.

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed, tu wykonujemy operacje haluksów

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów po operacji haluksów

Opinie osób

po operacjach haluksów w naszym szpitalu

Haluksy - opinie osób po operacji