Przed operacją
Badanie niestabilności

Badanie niestablilności

Konsultacja po zabiegu
Badanie kontrolne

Niestabilność kolana - przed opracją

Historia Pani Agnieszki

W styczniu 2018r. doznałam urazu zerwania więzadła krzyżowego przedniego lewego kolana. Do wypadku doszło podczas zjazdu na nartach na terenie Austrii . Po powrocie do kraju trafiłam do Szpitala Halluxmed, pod opiekę Dr n. med. Pawła Zality, specjalisty w ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

 

Szpital Haluksy - przyjęcie pacjentki

Po dokładnym zbadaniu mojego kolana, diagnoza Pana doktora była jednoznaczna – doszło do definitywnego zerwania więzadła, zatem koniczna jest operacja. Jestem już 7 miesięcy po rekonstrukcji więzadła. Moje kolano jest w bardzo dobrej formie. Stosując się do zaleceń Pana doktora, przeszłam intensywny program rehabilitacyjny.W zasadzie już w kolejnej dobie po operacji wykonywałam pierwsze ćwiczenia poprawiające zakres ruchu kolana oraz przeszłam o kulach spory dystans. W tej chwili powróciłam do intensywnych ćwiczeń, długodystansowej jazdy na rowerze oraz biegania.

W sezonie zimowym planuję powrócić do ukochanej jazdy na nartach. Co najważniejsze, operacja została wykonana profesjonalnie, kolano jest stabilne, a staw kolanowy ma pełen zakres ruchu. Serdecznie dziękuję Panu Dr Zalicie, za bardzo precyzyjne wykonanie operacji, indywidualne podejście do pacjenta oraz ogromne zaangażowanie. Dziękuję również całemu zespołowi medycznemu za opiekę i ogromne oddanie.

Gorąco polecam rekonstrukcję więzadeł w Szpitalu Halluxmed.

 

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Film Artroskopia Stawów

Dr Paweł Zalita opowiada o artroskopii stawów.

Film Skręcenie kostki

Dr Błażej Rusin opowiada o szczegółach urazu skręcenia kostki.

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed, tu wykonujemy operacje haluksów

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów po operacji haluksów

Opinie osób

po operacjach haluksów w naszym szpitalu

Haluksy - opinie osób po operacji