Stopy przed operacją
Widoczna deformacja stóp.

schorowane stopy

Stopy po operacji
Piękne, zdrowe stopy.

Operacja stopy: haluksy

Historia Pani Darii

Mam na imię Daria, uważam, że jestem stosunkowo młodą osobą co do rodzaju schorzenia jakimi są halluksy i palce młotkowate. Moje problemy ze stopami zaczęły się bardzo wcześnie i trwały wiele lat, aż do czasu kiedy bardzo uciążliwym stały się codzienne obowiązki (m.in. praca, ponieważ mam pracę stojąco-chodzącą) aż po zwykłe dłuższe czy krótsze spacery, nie wspominając o doborze butów z którym zaczęły się poważne trudności aby cokolwiek wybrać by choć minimalnie poczuć ulgę przy chodzeniu.

 

przyjęcie na oddział szpitalny

Szczerze mówiąc już nie dało się wytrzymać bólu, także estetycznie miałam ogromne kompleksy. Zdecydowałam się na operacje w klinice Halluxmed Komorniki pod koniec ubiegłego roku. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej opieki oraz profesjonalizmu zarówno ze strony personelu jak i kadry lekarskiej m.in dr Zbigniewa, dr Pawła, pani Danuty, pani Małgorzaty oraz pozostałych pracowników kliniki. Nie mogę zapomnieć o lekarzach, którzy zadbali o komfort pobytu w klinice zaraz po przyjeździe z sali operacyjnej do czasu powrotu do domu- mam na myśli znieczulenie.

Dzięki znieczuleniu ból nie był wcale odczuwalny w porównaniu do opinii osób znajomych, których doświadczenie bólu po operacji w innych szpitalach było ogromne. Także zachęcam i polecam klinikę Halluxmed osobom, które mają podobne problemy oraz wahają się z powodu domniemanego bólu, który miałby nie ustąpić po operacji.

 

 

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Film Artroskopia Stawów

Dr Paweł Zalita opowiada o artroskopii stawów.

Technika Operacyjna MIS MICA

Obejrzyj animację jak przebiega operacja techniką MICA

Film Skręcenie kostki

Dr Błażej Rusin opowiada o szczegółach urazu skręcenia kostki.

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed, tu wykonujemy operacje haluksów

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów po operacji haluksów

Opinie osób

po operacjach haluksów w naszym szpitalu

Haluksy - opinie osób po operacji