Stopy przed operacją
Widoczna deformacja stóp.

Haluksy - deformacja stopy

Stopy po operacji
Piękne, zdrowe stopy.

Haluksy: stopy po operacji

Historia Pani Cecylii

Operacje haluksów i palców młotkowatych miałam dziewięć miesięcy temu, długo zastanawiałam się  - 5 lat, ale stopy bolały, deformacja była coraz bardziej widoczna. Buty były powypychane przez wystające haluksy na których robiły mi się odciski, pęcherze i to samo dotyczyło palców młotkowatych. Ból uniemożliwiał mi chodzenie, nie pomagały nakładki żelowe które zsuwały się podczas chodzenia. Lekarz ortopeda z mojej przychodni już dawni mi mówił - "dlaczego pani nie robi tych nóg" - odpowiedź była prosta - panicznie bałam się bólu. 

 

Haluksy: Konsultacja lekarska

Klinikę Halluxmed w Komornikach poleciła mi klientka mojej fryzjerki, która przeszła operację trzy lata temu , taką samą jak ja, na obie nogi. Po konsultacji w klinice z dr Pawłem Zalitą. przemiłym człowiekiem, moje wątpliwości rozwiał się, gdyż p. doktor dokładnie i szczegółowo wyjaśnił mi na czym polegać będzie operacja jak i przebieg i leczenie pooperacyjne. Po sześciu tygodniach od operacji, oczywiście zastosowałam się ściśle do rozpiski zaleceń Pana doktora i wróciłam do domu we własnym obuwiu. Sam zabieg oraz wszystkie etapy leczenia przebiegał bezboleśnie.

Wróciłam do pracy, korzystam ze wszystkich przyjemności jakie daje życie. Chodzę na długie spacery, jeżdżę rowerem, uprawiam działkę i nie odczuwam już żadnego dyskomfortu, tak jak miało to miejsce wcześniej. A przede wszystkim pokonałam strach dzięki całemu personelowi Halluxmed. Dziękuję Panu doktorowi Pawłowi Zalicie, kordynatorce Pani Danusi która po rozmowie ze mną uścisnęła mnie i powiedziała "wszystko będzie dobrze, nie bój się kobietko" Tak też i było. Polecam w 100% Klinikę Halluxmed w Komornikach.

Z pozdrowieniami Cecylia

 

 

 

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Film Artroskopia Stawów

Dr Paweł Zalita opowiada o artroskopii stawów.

Film Skręcenie kostki

Dr Błażej Rusin opowiada o szczegółach urazu skręcenia kostki.

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed, tu wykonujemy operacje haluksów

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów po operacji haluksów

Opinie osób

po operacjach haluksów w naszym szpitalu

Haluksy - opinie osób po operacji