Stopy przed operacją
Widoczna deformacja stóp.

Haluksy u mężczyzny

Stopy po operacji
Piękne, zdrowe stopy.

Męskie stopy po operacji haluksa

Historia Pana Tomasza

Witam wszystkich bardzo serdecznie , chciałem z tego miejsca gorąco podziękować całemu zespołowi HALLUXMED nie będę tutaj wymieniał każdego z osobna ponieważ naprawdę nie chce nikogo pominąć. Pokazali Państwo szeroko pojęty profesjonalizm, fachowość, serdeczność oraz zapewniliście mi państwo poczucie komfortu i bezpieczeństwa zarówno przed jak i po zabiegu. Teraz kilka zdań dla osób , które szukają dobrego miejsca do leczenia ortopedycznego. W moim przypadku chodziło o obie stopy mówiąc ściślej halluxy i liczne zmiany kostne co zresztą zobaczą państwo na zdjęciach.

 

Powitanie pacjenta z problemem haluksów

Po naprawdę kilku latach bólu związanego nie tylko z samymi skrzywieniami ale także z niekończącą ilością odcisków postanowiłem odwiedzić klinikę Halluxmed. Pierwsza wizyta odbyła się w lutym , 2019 roku. Moim lekarzem prowadzącym był dr Rusin (miałem nie wymieniać z nazwiska ale dla takiej postaci musiałem to zaznaczyć. Dr Rusin na pierwszej wizycie wszystko mi dokładnie wyjaśnił i wytłumaczył w najmniejszych detalach, zalecił niezbędne badania po których nie pozostało mi nic innego jak umówić termin operacji. Ku mojemu zdziwieniu po załatwieniu wszystkich formalności dostałem informacje ze operacja odbędzie się w marcu, wg to naprawdę krótki czas oczekiwania. Sama operacja trwała bardzo krótko około 1,5 h i co ważne przebiegła w miłej atmosferze :).

W związku z poważnymi zmianami i z uwagi na fakt ze była to duża ingerencja chirurgiczna obejmująca kilka punktów w obu stopach zostałem w klinice dwie doby. Podczas tego podobno najcięższego czasu miałem fantastyczną opiekę oraz praktycznie nie czułem bólu. Dziś jestem ponad 6 miesięcy po operacji oraz rehabilitacji i efekty są naprawdę zadowalające. Chodzę , trenuję w każdym praktycznie obuwiu skończyły się jakiekolwiek problemy bólowo-odciskowe i w końcu mogę normalnie funkcjonować. Ta klinika jest z całą pewnością godna polecenia.

Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim Państwu , oraz życzę wszystkiego co najlepsze zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

 

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Film Artroskopia Stawów

Dr Paweł Zalita opowiada o artroskopii stawów.

Technika Operacyjna MIS MICA

Obejrzyj animację jak przebiega operacja techniką MICA

Film Skręcenie kostki

Dr Błażej Rusin opowiada o szczegółach urazu skręcenia kostki.

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed, tu wykonujemy operacje haluksów

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów po operacji haluksów

Opinie osób

po operacjach haluksów w naszym szpitalu

Haluksy - opinie osób po operacji