Przybycie do Halluxmed
Przywitanie z personelem.

Przywitanie z personelem

Kolano po operacji 
Powrót do domu.

Powrót pacjenta po operacji kolana

Historia Pana Radosława

Moi znajomi polecili mi Halluxmed, gdy dolegliwości w kolanie, które wyraźnie się nasiliły po niegroźnym wypadku komunikacyjnym okazały się być istotne. Diagnoza była bezlitosna, zerwane więzadło przednie (ACL) ze wskazaniem do operacji. Od paru lat amatorsko biegam i pływam, a bez sprawnego kolana nie mógłbym bezpiecznie uprawiać żadnej z tych form aktywności. Po konsultacji z rodziną, stwierdziłem że operacja to inwestycja w przyszłość dlatego należy się jej poddać.

 

Przywitanie pacjenta na oddziale

Wybór miejsca oraz lekarza prowadzącego nie był przypadkowy. Zanim zdecydowałem się na klinikę dr. Jackowiaka, sprawdziłem kilka alternatywnych miejsc, pytałem o doświadczenia znajomych, w tym osób zawodowo zajmujących się sportem. Od pierwszego spotkania z dr. Pawłem Zalitą, wiedziałem że jestem we właściwych rękach. Oprócz wykształcenia oraz bogatego doświadczenia w przeprowadzaniu zabiegów artroskopowych, to także miłośnik biegów długodystansowych oraz turystyki górskiej. Dla mnie był to element, który przekonał mnie do współpracy z doktorem. Pobyt w szpitalu wspominam bardzo pozytywnie. Obawiałem się znieczulenia podpajęczynówkowego, ale fantastyczny anestezjolog dr. Irek Stachecki tak mnie przygotował i wprowadził w temat, że obawy minęły.

W trakcie zabiegu miałem możliwość oglądać operację na ekranie. Po zabiegu dwie doby spędziłem pod opieką lekarzy oraz zaangażowanego zespołu pielęgniarskiego w bardzo komfortowych warunkach. Tu szczególnie chciałem podziękować Pani Małgorzacie Borowskiej oraz całemu zespołowi pielęgniarskiemu za indywidualne podejście oraz atmosferę dbałości o pełen komfort pacjenta. Zdecydowanie wszystko to pomogło mi to w szybkim opanowaniu bólu oraz niezwłocznym rozpoczęciu funkcjonowania. Dzień po zabiegu przemierzałem już korytarz szpitalny jedynie w asyście kul łokciowych…

Polecam wszystkim klinikę Halluxmed, a szczególnie tym którzy cenią wysoko swoje zdrowie!
Radosław Popko, 43 lata

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Film Artroskopia Stawów

Dr Paweł Zalita opowiada o artroskopii stawów.

Film Skręcenie kostki

Dr Błażej Rusin opowiada o szczegółach urazu skręcenia kostki.

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed, tu wykonujemy operacje haluksów

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów po operacji haluksów

Opinie osób

po operacjach haluksów w naszym szpitalu

Haluksy - opinie osób po operacji