Stopy przed operacją
Widoczna deformacja stóp.

Paluch koślawy - duży haluks

Stopy po operacji
Piękne, zdrowe stopy.

Stopa po operacji haluksa

Historia Pani Elżbiety

Z problemem haluksów zmagałam się od ponad 30 lat , początkowo usiłując je zlikwidować lub przynajmniej zahamować powstałe deformacje za pomocą separatorów i korektorów , co okazało się zabiegiem zupełnie nieskutecznym i niepotrzebnie odraczającym w czasie nieuchronną operację . Pojawiający się bardzo dotkliwy ból na podeszwie stopy uniemożliwiający dalsze funkcjonowanie ostatecznie zmotywował mnie do podjęcia pilnych poszukiwań kliniki , w której moja stopa mogłaby być zoperowana . W wyniku przeprowadzonego rozeznania za pośrednictwem internetu nawiązałam kontakt z kliniką HALLUXMED , co okazało się najlepszym wyborem.

Przyjęcie do Szpitala

Po pierwszej wizycie u Doktora Zbigniewa Jackowiaka i wnikliwym , kompleksowym badaniu byłam przekonana , że moja stopa zostanie zoperowana właśnie w HALLUXMED , co nastąpiło po 3m-cach. Obecnie jestem już ponad 3 mce po zabiegu korekcji haluksa, 2 palców młotkowatych i płaskostopia poprzecznego - moja stopa jest całkiem nowa , jestem bardzo szczęśliwa , że trafiłam w tak profesjonalne ręce dr Z.Jackowiaka , który z totalnie zdeformowanej stopy stworzył na nowo kształtną stopkę.

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania Doktorowi Zbigniewowi Jackowiakowi jak również Doktorowi Pawłowi Zalicie za troskliwą opiekę również w okresie pooperacyjnym , jestem pełna szacunku i uznania dla najwyższego profesjonalizmu i ogromnej empatii Doktora Zbigniewa Jackowiaka i Doktora Pawła Zality . Ogromnie pozytywne wrażenie wywarł na mnie pobyt w klinice kierowanej przez Doktora Zbigniewa Jackowiaka o najwyższych europejskich standardach , gdzie pacjent jest otoczony przez zespół medyczny najlepszą opieką i bezstresowo , bez najmniejszego bólu w komfortowych warunkach wraca do zdrowia po zabiegu operacyjnym , natomiast już po powrocie do domu wszelkie wątpliwości i pytania dot. dalszej rekonwalescencji konsultowane są natychmiast przez doktora prowadzącego drogą mail'ową . Serdecznie dziękuje Doktorowi Zbigniewowi Jackowiakowi , Doktorowi Pawłowi Zalicie , Pani Małgorzacie Borowskiej i całemu personelowi medycznemu kliniki za najwyższy poziom opieki medycznej , sympatyczną, życzliwą atmosferę , życząc dalszych sukcesów w naprawianiu stóp

Wdzięczna pacjentka Elżbieta

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Film Artroskopia Stawów

Dr Paweł Zalita opowiada o artroskopii stawów.

Technika Operacyjna MIS MICA

Obejrzyj animację jak przebiega operacja techniką MICA

Film Skręcenie kostki

Dr Błażej Rusin opowiada o szczegółach urazu skręcenia kostki.

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed, tu wykonujemy operacje haluksów

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów po operacji haluksów

Opinie osób

po operacjach haluksów w naszym szpitalu

Haluksy - opinie osób po operacji