Stopy przed operacją
Widoczna deformacja stóp.

Haluksy u młodej dziewczyny

Stopy po operacji
Piękne, zdrowe stopy.

Stopa po operacji haluksa

Historia Pani Beaty

Z halluxami miałam problemy już w wieku kilkunastu lat. Mając  22 lata zdecydowałam się na operację, gdyż ból coraz bardziej się nasilał, przeszkadzał mi także mało estetyczny wygląd stopy. Niestety, kilka miesięcy po operacji deformacja jak i ból powróciły. O Klinice Halluxmed dowiedziałam się od innego lekarza ortopedy, który nie zdecydował podjąć się kolejnej operacji na stopie, jednak przez złe wspomnienia długo zwlekałam z wizytą u dr Jackowiaka, co było moim ogromnym błędem!

 

Haluksy u młodej dziewczyny

Już na pierwszej wizycie dr Jackowiak wzbudził moje zaufanie, opowiadał o operacji  jakby nie było dla niego  rzeczy niemożliwych, a wizytę podsumował tylko jednym zdaniem: "Będzie pięknie!" W dniu zabiegu, dzięki pełnemu profesjonalizmu personelowi nie odczuwałam prawie żadnego zdenerwowania, zaufałam doświadczeniu i wiedzy Kliniki Halluxmed i byłam przekonana, że wszystko dobrze się skończy. Operacja trwała niecałą godzinę w znieczuleniu od kolana w dół, co było ogromnym komfortem. Ok 4 godz po zabiegu, w specjalnych butach ortopedycznych wyszłam o własnych siłach do toalety(bez kul!), nie odczuwając przy poruszaniu się bólu, po powrocie do domu nie potrzebowałam środków przeciwbólowych.

Dziś jestem 7 miesięcy po operacji, deformacja nie powróciła, nie odczuwam żadnego bólu, mogę chodzić w butach na wysokim obcasie. Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim, którzy tworzą Klinikę Halluxmed za ogromne starania i troskę jaką wkładają w opiekę nad swoimi pacjentami, a wszystkim którzy mają problem z podjęciem decyzji chcę powiedzieć- nie ma na co czekać!

 

 

 

 

 

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Film Artroskopia Stawów

Dr Paweł Zalita opowiada o artroskopii stawów.

Technika Operacyjna MIS MICA

Obejrzyj animację jak przebiega operacja techniką MICA

Film Skręcenie kostki

Dr Błażej Rusin opowiada o szczegółach urazu skręcenia kostki.

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed, tu wykonujemy operacje haluksów

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów po operacji haluksów

Opinie osób

po operacjach haluksów w naszym szpitalu

Haluksy - opinie osób po operacji