Stopy przed operacją
Widoczna deformacja stóp.

Widoczna deformacja stopy

Stopy po operacji
Piękne, zdrowe stopy.

Stopa po operacji

Historia Pani Anity

Pod koniec listopada ub. roku poddałam się w Klinice Halluxmed operacji obu stop. Do kliniki trafiłam dzięki rekomendacji byłej pacjentki tej placówki, której opinie o niej, były entuzjastyczne.
Moje problemy ze stopami pojawiły się bardzo wcześnie, bo już w wieku 12 lat. W kolejnych dekadach  problemy nasilały się,  doprowadzając do postępującej deformacji stop, powstania wad postawy i przysparzając mi mnóstwa bólu. 

 

Szpital Halluxmed - recepcja

Od pierwszych problemów ze stopami upłynęło prawie pół wieku, nim trafiłam do Kliniki Halluxmed. Przeszłam w niej operacje korekcji paluchów koślawych, palców młotkowatych i płaskostopia poprzecznego. Z rezultatów jestem bardzo zadowolona, komfort mojego życia diametralnie się poprawił.Moje kontakty z kliniką, od momentu pierwszych konsultacji,  poprzez operację i później wizyty kontrolne wspominam bardzo milo.

Klinika stosuje bardzo wysokie standardy w każdym aspekcie swojej działalności. Mogłam liczyć na odpowiedź lekarzy na każde zadane  im pytanie, czy też wyrażoną wątpliwość. Kontrola bólu po operacji była znakomita. W moim przypadku, gojenie się ran i rekonwalescencja po zabiegu przebiegały prawidłowo, bez jakichkolwiek komplikacji.

Po upływie 10 miesięcy od operacji, z jej efektów jestem bardzo zadowolona. 

Proces deformacji moich stop następował przez dziesięciolecia, powodując wady postawy i dolegliwości z nimi związane. Poddając się operacji nie liczyłam na to, ze z dnia na dzień, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie moje problemy. Obecnie, tylko od czasu do czasu odczuwam jeszcze drobne dolegliwości bólowe, czy też niedogodności. Korzystam okresowo z fachowej rehabilitacji i wykonuje nadal ćwiczenia zalecane przez lekarzy. Mogę tylko żałować, że z decyzją o operacji zwlekałam tak długo i że nie zrobiłam jej kilkanaście lat wcześniej.

Przez większość swojego życia, z powodu bólu stop, chodziłam w butach na płaskiej podeszwie. Po operacji nie odważyłam się jeszcze ich zmienić, ale koniec roku tuż tuż i nadchodzący Sylwester skłania mnie do częstszych wizyt w sklepach obuwniczych.

Bardzo dziękuję wszystkim lekarzom i całemu personelowi Kliniki Halluxmed za ich profesjonalizm i przemiłą atmosferę.
Serdecznie wszystkich Państwa pozdrawiam, życząc następnych,  zadowolonych tak jak ja, pacjentów.

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Film Artroskopia Stawów

Dr Paweł Zalita opowiada o artroskopii stawów.

Technika Operacyjna MIS MICA

Obejrzyj animację jak przebiega operacja techniką MICA

Film Skręcenie kostki

Dr Błażej Rusin opowiada o szczegółach urazu skręcenia kostki.

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed, tu wykonujemy operacje haluksów

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów po operacji haluksów

Opinie osób

po operacjach haluksów w naszym szpitalu

Haluksy - opinie osób po operacji