Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Bernadetta
17.06.2020 12:58
Witam osoby po operacji, proszę o odpowiedź do kogo z lekarzy najlepiej się udać na konsultację? Ile musi być konsultacji i czasu schodzi od konsultacji do operacji? Czy operację wykonuje lekarz, który udziela konsultacji, czy ten który akurat jest w tym dniu?

Magda
22.06.2020 17:19
Polecam doktora Zalite. Rozmawiałam ze wszystkim lekarzami i gdybym mogła jeszcze raz zrobić operacje to zdecydowanie wybranym tego Pana. Jeśli chodzi o terminy operacji i konsultacji to musisz dzwonić ze względu na sytuacje epidemiologiczną. Mi operacje robiło dwóch lekarzy (jeden jedna stopę a drugi drugą w tym samym czasie. Operacja przebiegła szybko ale różnica w wielkości pozostałej kostki jest widoczna- nie wiem czy to tak miało być czy się nie dało). Ale potwierdzam, ze opieka na najwyższym poziomie.

Aga
23.06.2020 22:22
Madziu, a jak bardzo miałaś zaawansowane stadium ?


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia