Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Anna
09.01.2018 09:33
7 dni temu miałam operowany hallux i palec młoteczkowy jednej stopy. Czuję się świetnie. Prawie nic nie bolało. Ale to prawdopodobnie zasługa wielu środków znieczulających. Miałam znieczulenie okołokostkowe i lekkie uśpienie, zeby nie słyszeć i nie widzieć przebiegu operacji. Operował mnie p. Dr Błażej Rusin. Fantastyczny lekarz. Miły, sympatyczny i pełen empatii dla pacjenta.
Samą kliniką jestem oczrowana. Lekarze i pielęgniarki bardzo kompetentni i mili w stosunku do pacjentów. Poziom iście amerykański albo niemiecki jak kto woli.
Tą drogą chciałam wszystkim bardzo podziękować, że mogłam tak komfortowo czuć się w Waszej Klinice. Również p. Dr anastezjologowi, który zmienił poprzednią decyzję znieczulenia podpajęczynówkowego na znieczulenie okołokostkowe.

Jola
26.02.2018 21:09
Jakie srodki przeciwbólowe Pani podano?


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2018 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia