Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Patrycja
04.07.2019 22:16
Jestem ponad 3 lata od operacji, stopy wyglądają bardzo dobrze. Opiekę okołooperacyjną wspominam bardzo pozytywnie. Po zabiegu wzięłam 2 tabletki pyralginy, nie było potrzeby kontynuowania leczenia przeciwbólowego. Nie chodziłam na rehabilitację, wystarczył basen kilka razy w tygodniu, już po zdjęciu butów z twardą podeszwą. Po 2 tygodniach od operacji jeździłam samochodem z automatyczną skrzynią biegów i wróciłam do pracy (jestem stomatologiem). Stopy po operacji nie bolą , to, co przeszkadzało mi najbardziej , to opuchnięcie, na początku duże, zmalało po kilkunastu tygodniach, zniknęło zupełnie po mniej więcej po pół roku. Zapewnienia personelu, że mogę wrócić do joggingu po kilku m-cach to jednak przesada, pojawiły się dolegliwości i zaprzestałam biegania przez półtora roku. Cieszę się, że zdecydowałam się na tę operację. Jedyne zastrzeżenie dotyczące zabiegu, to fakt, że blizna na prawej stopie przebiega na nieznacznie zachowanej wypukłości powodując powracające zgrubienie, które muszę likwidować pumeksem. Mam nadzieję, że efekty operacji będą długotrwałe. Pozdrawiam serdecznie cały wspaniały zespół.


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia