Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

zadowolona
23.06.2018 08:55
Jestem dopiero dwa tygodnie po zabiegu, jeszcze przed ściągnięcie szwów i tą między innymi drogą chciałam podziękować całemu personelowi medycznej i jak również pomocniczemu. Przede wszystkim za podejście do pacjenta przed i po operacji. Jestem również bardzo wdzięczna za pomoc fachową / droga telefoniczna/, która pozwoliła mi na niespanikowanie przy wykonywaniu czynności zmiany opatrunek. Również forma przesyłania zdjęć operowanej stopy przyczynia się do tego, że pacjent ma pewność o prawidłowym przebiegu leczenia. Praktycznie nieograniczony kontakt z opiekunami pacjenta pozwolił mi na spokojne przejście przez okres rekonwalescencji. Bardzo dziękuję. Jestem dopiero dwa tygodnie po zabiegu, zatem co na efektydo wykonanego zabiegu przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać, dlatego w tym zakresie nie mogę się jeszcze wypowiadać.


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2018 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia