Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Wiesława
01.08.2019 20:51
Dwa i pół miesiąca temu przeszłam operację paluchów koślawych obu stóp w klinice Halluxmed w Komornikach. Sama operacja trwała godzinę, a pobyt w klinice jedną dobę. Po operacji mogłam samodzielnie chodzić (oczywiście w butach ortopedycznych), przez cały czas trzymam się ściśle zaleceń lekarza i nie odczuwałam większego bólu.
Obsługa i podejście do pacjenta całego personelu było profesjonalne, panowała bardzo miła atmosfera. Operował mnie Doktor Paweł Zalita, któremu serdecznie dziękuję.
Na podstawie moich dotychczasowych doświadczeń bardzo polecam klinikę Halluxmed w Komornikach.
Zdaję sobie sprawę, że dochodzenie do pełnej sprawności potrwa jeszcze kilka miesięcy, ale jestem zadowolona, że zdecydowałam się na zabieg i, że wybrałam klinikę Halluxmed.

Bernadeta
02.09.2019 15:53
Bardzo serdecznie chciałam podziękować Panu Doktorowi Zbigniewowi Jackowiakowi i Panu Doktorowi Pawłowi Zalita za podjęcie decyzji o wykonaniu operacji mało inwazyjnej.
W klinice panowała wspaniała atmosfera, bardzo życzliwy i uprzejmy personel medyczny. Opieka medyczna na najwyższym poziomie.Bardzo dziękuję Panu Doktorowi Pawłowi Zalita za to co zrobił, abym miała ładną i zdrową stopę. Życzę Panu dalszych sukcesów zawodowych oraz wszystkiego dobrego w życiu osobistym.


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia