Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Małgorzata ŚWIERZEWSKA
07.07.2019 15:45
24,06,2019 miałam zabieg operacyjny dwóch haluksów i dwóch palców młotkowatych . Wada była znaczna zabieg przeprowadził Pan Dr, Błażej Rusin poradził sobie doskonale . Doktor z dużą empatiom ,troskliwy i opiekuńczy . Atmosfera w klinice od wejścia jest bardzo sympatyczna Panie w rejestracji uprzejme . Panie pielęgniarki z życzliwością wypełniały swoje obowiązki . Panie które dbały o mój żołądek i czystość były bardzo sympatyczne . Bardzo dziękuje Panu Dr, Błażejowi Rusinowi za wszystko co zrobił , abym miała zdrowe i ładne stopy . Panu Doktorowi Anestezjologowi , który opiekował się mną podczas zabiegu również należą się podziękowania , Wszystkim życzę dalszych sukcesów w pracy dużo dobrego w życiu . Pani Krystynie więcej empatii i uśmiechu .


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia