Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Danuta
05.11.2019 14:36
Jestem tydzień po operacji haluksa metodą scarf.Przez cztery dni ból nie do wytrzymania,zadne tabletki nie pomagały,wrażenie jakby nogę ktoś we wrzątku zamoczył.Ze szpitala nie otrzymałam żadnych leków przeciwbólowych,tylko receptę na cleaxane.Przez pierwszy tydzień lekarz absolutnie nie kazał opierać nogi o podłoże,umordowałam się okropnie na kulach,do tego ból brzucha po zastrzykach.Po pięciu dniach założyłam buta ortopedycznego i było trochę lżej.Jutro zmiana opatrunku a po tygodniu zdjęcie szwów.Mam nadzieję że będzie dobrze.Najgorsze jest to że czeka mnie jeszcze jedna stopa.

Anka
05.11.2019 23:39
gdzie sie operowałaś?

Monia
09.11.2019 11:29
Danusiu, ja mialam podobnie, dzis mija prawie 4 tyg a ja dalej musze przyjmowac zastrtyki, Brzuch juz posiniaczony, ale to dla mojego dobra, bo chroni przeciw zakrzepowo. Dalej staram sie noge w gorze trzymac, malo chodze, w wiekszosci leze, to wazne, we wtorek rentgen, ciekawa jestem jak wyglada stopa w srodku, rentgen wykaze, mam zdjecie przed operacja, porownam sobie...zaczelam juz codziennie moczyc stope w lekko cieplej wodzie, jakaz ulga...zmiekcza strupy, lekko odchodza...goi sie juz lepiej dzieki temu.


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia