Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Irena
27.06.2018 13:08
...witam wszystkich
Ja już skorzystałam z usług kliniki Jackowiak Halluxmed 8 lat temu ...czyli jak byli startującą nowa kliniką.Bardzo sobie chwalę pracę całego zespołu,profesjonalne podejście do każdego pacjenta. Już po 2 miesiacach chodziłam w moich ulubionych bucikach (...wysokie obcasy). Teraz tzn 29.05.2018r skorzystałam ponownie z mega umiejętności lekarzy wraz zespołem poddałam się operacji paluchów młotkowatych (dwie stopy),czyli jestem miesiąc po operacji i jestem bardzo zadowolona - środki przeciw bólowe odstawione i chodzę już w swoim na płaskiej podeszwie obuwiu.A na domiar tego za tydzień jadę na ostatnią kontrolę po operacji a wraz ze mną jedzie pani (73lata) która jest pełna wiary i nadziei ze lekarze z tejże kliniki pomogą w jej schorzeniu .
Polecam bardzo wszystkim zainteresowanym


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2018 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia