Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Halina
09.01.2019 16:55
Jestem 5 tygodni po operacji. Czuję się dobrze. Leczenie i powrót do pełnej sprawności przebiega prawidłowo, bez komplikacji. Rany goją się dobrze, jedna noga już całkowicie zagojona. Przez kilka pierwszych dni nogi bolały i puchły. Przepisane przez lekarza środki doskonale uśmierzały ból. Już po pierwszej wizycie w klinice dr Jackowiaka w Komornikach, wiedziałam, że tam chcę się poddać operacji. Klinika nowoczesna, świetnie wyposażona, pokoje dla pacjentów bardzo wygodne. Opieka lekarska na wysokim poziomie. Lekarze bardzo mili, kulturalni . Panie pielęgniarki bardzo dobrze zajmowały się pacjentami. Także pozostały personel kliniki zasługuje na dobre słowo . W takich warunkach nawet obolały pacjent czuje się lepiej. Polecam szpital dr Zbigniewa Jackowiaka w Komornikach .


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia