Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Aga
28.11.2019 09:37
Minęły dwa lata od operacji pierwszej stopy i rok od drugiej. Wszystko co piszą na forum o opiece, samym zabiegu, zaangażowaniu personelu to prawda. Super. Stopy wyglądają bardzo dobrze, haluksy nie wróciły. Biegać, skakać.. wszystko można, nic nie boli, nie puchnie. Blizny jeszcze są widoczne ale mi to nie przeszkadza. Najważniejsze, że nie ma tych okropnych haluksow. Jeden minus u mnie to niestety buty na wysokim obcasie odpadają. Po 4-5 godzinach w takich butach stopa boli, jest umęczona, spuchnięta. Nie mam presji na chodzenie w takich butach na co dzień więc dramatu nie ma. Od wielkiego dzwonu na parę godzin daje radę. Dla jasności, nie piszę tu o szpilkach tylko bucie na stabilnym wysokim obcasie. Więc osobom, które mają problemy z haluksami i się zastanawiają czy robić operację to gorąco polecam, robić . Nie ma co zwlekać. Ja długo odkładałam bo się bałam i żałuję, że tyle czasu się męczyłam z haluksami. Pozdrawiam.


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia