Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Agata
02.06.2019 23:18
Witam,

czy mogliby Państwo na podstawie swoich doświadczeń podać jaka pora roku jest najlepsza na operację halluksów (uwzględniając konieczność noszenia specjalnego obuwia, rehabilitację, ew. utrzymującą się po operacji opuchliznę stóp, a także chęć szybkiego powrotu do pracy (dojazdy))? Jakie są zalety i mankamenty wybrania zimy lub lata na zabieg? Z góry dziękuję za informacje.

Aga
07.06.2019 15:55
Ja robiłam w listopadzie. Konieczność leżenia w łóżku przez dwa tygodnie nie jest tak przykra jak na wiosnę czy w lecie gdzie pogoda ładna, słońce i chciałoby się wyjść na zewnątrz i aktywnie spędzać czas. Poza tym jest czas aby do Bożego Narodzenia w miarę dojść do siebie. Zimy ostatnio też były lekkie i w moim przypadku nie było problemu z obuwiem zimowym na opuchnieta jeszcze stopę, chodziłam w polbutach. W lecie gdy temperatura wysoka stopy po operacji puchna bardziej. Polecam listopad.


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia