Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Joanna
14.11.2018 15:13
W miniony poniedziałek upłynęło 5 tygodni od operacji haluksów (dwie stopy). Pierwsze 3 dni po operacji to najmniej komfortowy okres. Pojawiła się gorączka i kiepskie ogólne samopoczucie. Jeśli chodzi o ból operowanych stóp, to prawie w ogóle go nie doświadczyłam. Zażywałam jednak wszystkie zalecone leki przeciwbólowe przez okres 2 tygodni od operacji. W tym tygodniu miałam drugą wizytę pozabiegową. Pan doktor ściągnął strupy, przez dwa dni mam jeszcze bandażować stopy, a następnie używać jedynie plastrów Cosmopor. Poinstruował mnie także co do ćwiczeń zwiększających zakres ruchu w operowanych stawach i zalecił rehabilitację (terapia manualna). Zdecydowanie polecam operację w tej właśnie klinice.


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2018 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia