Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Kasia K.
02.10.2019 12:46
Operację obu stóp miałam 13.05.2019
Od chwili przekroczenia progu Halluxmedu w kwietniu, podczas pierwszej wizyty na konsultacji od razu zdecydowałam się na zabieg właśnie w tym konkretnym szpitalu.
Byłam i w dalszym ciągu jestem pod ogromnym wrażeniem pełnego profesjonalizmu całego personelu.
Badania w trakcie konsultacji medycznej miałam wykonane na miejscu, na nowoczesnym sprzęcie.
Przed operacją personel medyczny otoczył mnie bardzo troskliwą opieką rozładowując mój stres. Znieczulenie okołokostkowe podczas zabiegu i później po zabiegu jako środka przeciwbólowego pozwala normalne funkcjonowanie po operacji (kilka godzin po operacji można pod opieką pielęgniarki, iść na własnych nogach do łazienki).
Od jakiegoś czasu chodzę już we własnych butach (jeszcze nie w szpilkach), a palce są proste, kości stóp od maja (po operacji) mnie wogóle nie bolały.
Dziękuje cudownym, troskliwym pielęgniarką za ich wspaniałe podejście i zrozumienie, lekarzom z dr. Jackowiakiem na czele za wspaniałe, nowe stopy i świetną opiekę.
Polecam Was wszystkim z czystym sumieniem i wielkim zaufaniem.


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia