Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

ELŻBIETA
19.08.2018 08:35
Właśnie jest 4 tydzień od dnia wykonania operacji . Rozpoznanie : Paluch koślawy .Zmiany cystyczne w obrębie głowy i kości śródstopia . Na pewno przez długi okres nie zastanawiałam się że coś się dzieje ze stopami- dobierałam buty do takich stóp , aż nastąpił moment , że zastanawiałam się co z tym dalej - jedynie leczenie operacyjne . Nie ukrywam bardzo się bałam bo to stopy i jak sobie poradzę . Nieszczęśliwy zbieg okoliczności , moja rodzina na / SMS / sama musiałam decydować o tym jak sobie poradzić . TYM samym jeśli Panie jesteście w podobnych sytuacjach dacie radę. DLATEGO decydując się wybrałam Wieloletnie doświadczenie w zakresie sprawdzonych , nowych metod leczenia , znaczenie ma skuteczność sprzęt - diagnostyka dobrane leki i oczywiście specjaliści z dużym doświadczeniem.
Zabieg - operacja paluchów koślawych była przeprowadzona przez zespół oraz dr n. med. Błażej RUSIN Specjalista w Ortopedii Traumatologii Narządu Ruchu wykonywał. Teraz każdego dnia widzę zmiany TO BYŁA BARDZO DOBRA DECYZJA .
Z całego serca DZIĘKUJĘ za zaangażowanie , opiekę lekarzy , pielęgniarek oraz personelu KLINIKI HALLUXMED .


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2018 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia