Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Agnieszka
03.02.2017 09:04
Jestem 3 tygodnie po operacji i jest rewelacyjnie, gdyby nie "specjalne" buty zapomniałabym o operacji. Czuję się świetnie, od tygodnia wróciłam w pełni do codziennego życia. Klinika REWELACYJNA! Personel bardzo miły, a lekarze czynią cuda moje stopy są naprawdę śliczne( szczególne podziękowania dla dr Rusina). Wszystkim, którzy się wahają i obawiają bólu szczerze polecam KLINIKĘ JACKOWIAK. Naprawdę NIE BOLI!

Paula.
01.03.2018 09:23
Operacje haluksa mialam w Czechach ponieważ tu mieszkam. Po wizycie konsultacyjnej u ortopedy. Czekalam 2mies. A tym czasie musialam zrobić badania krwi moczu odwiedzić interniste itd. A dniu przyjecia do szpitala rozmowa z lekarzami omówienie znieczulenia itd. Na drugi dzień operacja w znieczuleniu ogólnym. Trwała może 1,5 do 2godzin. Po wybudzeniu długo byłam ospala ból zaczol się nasilac. Pielęgniarka podawała mi środki przeciwbólowe które szczerze mówię jedynie troszkę zmniejszaly ból. Na drugi dzień taka obolala osłabiona wróciłam do domu. Pierwsze 3 dni były bardzo bolesne. Mogłam chodzi tylko do toalety i to o kulach. Noga po chwili bolała jak by miała wybuchnąć. Gdy była w górze było znosnie. Nie wierzę ze ktoś na drugi dzień mógł normalnie funkcjonowac. Ja dwa tygodnie się m eczylam. Po trzech tygodniach miałam zdjęty szwy i wyjety drut z palca-to też nie prawda że wcale nie boli. Boli-nie długo ale boli. Jestem cztery tygodnie po operacji i dopiero teraz mogę zacząć więcej chodzić. Coś robić itd. Rozpoczęłam rehabilitację. Nie ma się co dziwić jest to nie mała ingerencja. Wycięcie kości nawet malusi kawałek Ale jednak. Więc trzeba się troszkę nacierpiec Ale uważam że warto. Do pełnej sprawności pewnie jeszcze trochę czasu upłynie. Stawy sie zastępy palec jest nieruchomy Ale wierzę że będzie dobrze.

Sylwia
07.03.2018 11:02
Operacja 30 październik 2017 obie stopy .Znieczulenie około kostkowe, żadnych drutów. W szpitalu nie dopuścili bym choć przez chwilkę czuła ból. W domu gdy zbyt dużo chodziłam to nogi bolały ale nie używałam kul.
Przez 2 tygodnie prowadziłam bardzo oszczędny tryb życia czyli robiłam posiłki dla rodziny i odpoczywałam. U mnie nie wystąpiła opuchliczna pooperacyjna.
W trzecim tygodniu zajmowałam się normalnie domem. Pranie sprzątanie gotowanie. Dziś , 4 miesiące po operacji zostały tylko blizny

Monika
09.03.2018 15:40
na kasę chory mieliście panie operacje czy prywatnie

Mała
10.03.2018 12:36
27 .11.2017 miałam operacje na fundusz prawej stopy prawie bezboleśnie teraz 6.o3 2018 lewej stopy czwarty dzień i prawie bezboleśnie chodzę o kulach musze sobie radzic

Dorota
12.07.2018 15:38
Operacja w szpitalu wielospecjalistycxnym w Rudzie Śląskiej z NFZ.
Idealnie,polecam.
Stopa goi sie tak jak przewiduja lekarze po takiej operacji.
Nieznacznie puchnie gdy przeciaźę.
Niedlugo usuwanie druta a wczesniej kontrolne RTg.
Bol po operacji jakies trzy dni ,poźniej dało się wytrzymać bez piguł.
Stosujè tez w okresie rekonwalescencji niskostrawna dietę.
Niech organizm zajmuje się leczeniem a nie trawieniem.

Wiola
14.05.2019 00:37
Paula, gdzie w której klinice w Czechach miałaś tę operację???


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia