Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Beata
17.09.2019 10:47
Operację obu stop miałam 15.07. Od momentu przekroczenia progu Halluxmedu w maju, kiedy byłam na konsultacji i decydowałam się na zabieg, jestem pod wrażeniem pełnego profesjonalizmu całego personelu. Wszystkie badania wykonane na miejscu, na super nowoczesnym sprzęcie. Znieczulenie okołokostkowe rewelacyjne, a używanie go po zabiegu jako środka przeciwbólowego pozwala po 15 godziny po operacji iść na własnych nogach do łazienki. Dzisiaj chodzę już we własnych butach; stopy są jeszcze lekko opuchnięte, zwłaszcza wieczorem, ale po tak dużym zabiegu, jaki miałam to normalne. Dziekuje bardzo całemu personelowi , na czele z drJackowiakiem za wspaniałe, nowe stopy i świetną opiekę. Polecam Was wszystkim z czystym sumieniem i wielką przyjemnością.


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia