Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Ania
20.05.2018 16:32
Właśnie minęły 2 m-ce od mojej operacji. M.in. to forum bardzo pomogło mi w podjęciu trudnej decyzji o operacji. Byłam "szczęśliwym" posiadaczem paluchów koślawych, palców młotkowatych i dodatkowo miałam zwichnięty staw MTP II. Po wielu nocach spędzonych w przeszukiwaniu internetu i poszukiwaniu wiedzy o haluksach, zdecydowałam się na wizytę w klinice. Wiedziałam, że nie będzie to prosty zabieg, ale decyzja zapadła. Operację haluksów na obu nogach miałam wg Lapiidusa, a do tego palce młotkowate z implantami i drut Kirchnera w jednym z palców młotkowatych ze zwichniętym stawem. Operacja trwała 2 godziny w znieczuleniu podpajęczynówkowym (w kręgosłup). Do toalety poszłam o własnych siłach w bardzo uroczych specjalnych butach, już po 6 godzinach. W szpitalu byłam 48 godzin i ani przez chwilę nie odczułam żadnego bólu. Cały personel dbał o komfort mego pobytu pod względem medycznym i bytowym. Dokładnie poinstruowano mnie o postępowaniu z moimi stopami i aplikowaniu leków, a do tego zawsze możliwy był i jest kontakt w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Cała profilaktyka przeciwbólowa - ostrzykiwanie stóp w czasie pobytu w szpitalu, podawane kroplówek i tabletek - pozwoliły przetrwać najtrudniejszy czas po operacji bez minuty bólu. Leki przeciwbólowe odstawiłam 5 dnia i nie biorę do dzisiaj. Po 2 tyg. planowe zdjęcie szwów, po 5 tyg. wyjęcie drutu (szybko i bez bólu) i.... odstawienie gustownych butów pooperacyjnych. Zgodnie z zaleceniami Dr B.Rusina, który mnie operował i dalej "pilotuje" - za co ogólne WIELKIE DZIĘKI za profesjonalizm i osobowość, wracam do normalnego chodzenia. Potrzeba na to trochę czasu, bo była to dość duża ingerencja, ale ćwiczę, masuję i za chwilę wracam do pracy. Nie będę powielała tych wszystkich pozytywnych opinii o Klinice HALLUXMED i jej Personelu, ale w pełni się do niej przyłączam. Przede mną jeszcze trochę czasu do uzyskania pełnej sprawności, ale to co jest już po tych 2 miesiącach, to inny świat dla moich stóp.


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2018 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia