2 lata po zabiegu


Autor

Wiadomość

Ewa
02.10.2015 16:07
Witam, w sierpniu minęły dwa lata od usunięcia haluksa w Klinice Halluxmed. Jestem bardzo zadowolona z efektu, haluks nie odrasta, stopa jest w pełni sprawna. Planuję zabieg na drugiej stopie, tak aby raz na zawsze zapomnieć o tym problemie. Polecam klinikę. Faktycznie ból jest niewielki, szybko wraca się do normalnego życia, pracy.
Ewa
17.02.2016 19:29
Właśnie minęły 4 tygodnie od zabiegu na drugiej stopie. W końcu mam dwie piękne nóżki:) Podobnie jak w 2013 r. opieka na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Personel cały czas się dokształca oraz szuka nowych rozwiązań tak, aby jeszcze bardziej poprawić komfort pacjenta. Dziękuję całemu zespołowi i życzę dalszych sukcesów.
Ewa
27.04.2020 23:57
A ja jestem dwa kara po operacji haluxa u obu stóp a opuchlizna nie znika, drugi palec u stopy jest jakby sparaliżowany. Operacja była w uk ale oni twierdzą ze wszystko ok kiedy ja wiem ze nie jest ok


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.

Wypełnij interaktywną ankietę i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz!

Natychmiastowa diagnoza!