Stopy przed operacją
Widoczna deformacja stóp.

hpp2

Stopy po operacji
Piękne, zdrowe stopy.

hpp3

Historia Pani Pauliny

Decyzję o zabiegu podjęłam dość spontanicznie, a klinikę Halluxmed wybrałam po tym jak poleciła mi ją koleżanka. Mój zabieg dotyczył nie tylko palucha koślawego, lecz również dodatkowych deformacji lewej stopy. Choć decyzja była szybka to nie ukrywam, że miałam pewne obawy związane z bólem, jak i powodzeniem operacji. Jednak później okazało się, że były one niepotrzebne. Pobyt na oddziale i operacja przebiegły znakomicie.

 

Znieczulenie przed zabiegiem zredukowało całkowicie odczuwanie bólu, a dodatkowe ostrzykowania po zabiegu pomogły o nim zupełnie zapomnieć. 
Sympatyczna obsługa, fachowi lekarze, miły personel oraz empatia to składowe WYSOKIEGO PROFESJONALIZMU, którym kieruje się Halluxmed, dzięki czemu podczas pobytu na oddziale czułam się komfortowo i bezpiecznie. Nie sądziłam, że operacja, jak i późniejsza rekonwalescencja przebiegną tak bezboleśnie, a efekt końcowy będzie bliski ideału. Minęły właśnie trzy miesiące od operacji i gdyby nie blizny, które potrzebują więcej czasu, stopa wyglądałaby idealnie! 
Serdeczne podziękowania dla całego zespołu Halluxmed, a w szczególności dla Pana Dr Pawła Zality za przemiłą atmosferę, troskę i pełne zaangażowanie!

 

 

 

 

 

 

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed

Opinie osób

po opercjach w naszym szpitalu

Opinie osób