Stopy przed operacją
Widoczna deformacja stóp.

hpj2

Stopy po operacji
Piękne, zdrowe stopy.

hpj3

Historia Pani Joanny

19 maja 2019 minęło dokładnie 6 miesięcy od operacji haluksów ( 2 stopy ). Myślę, że tak jak większości pacjentów towarzyszył mi strach oraz obawy, czy wszystko przebiegnie bez komplikacji. Długo zbierałam się z decyzją, ale kiedy okazało się, że z każdym rokiem mam coraz większy problem z kupieniem butów, a haluksy powiększają się i odczuwam ból, zaczęłam szukać kliniki zajmującej się tym schorzeniem. 

 

hpj1

Klinikę Halluxmed poszukałam w internecie. Po trzech tygodniach od pierwszej wizyty byłam już po operacji, którą przeprowadził dr Błażej Rusin (wspaniały lekarz i człowiek) oraz dr Paweł Zalita. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, choć koszt operacji, wizyt kontrolnych, leków, opatrunków, itd. niemały, ale cóż się nie robi, żeby poczuć się nareszcie komfortowo. Jeszcze nie chodzę w butach na obcasach, ale myślę, że to kwestia czasu. Bardzo dziękuję całemu personelowi medycznemu, technicznemu i administracji.

Jeśli ktokolwiek z Państwa zastanawia się, czy podjąć decyzję o operacji haluksów i gdzie ją wykonać to z całym przekonaniem mówię, że warto i polecam Klinikę Halluxmed dr. Jackowiaka w Komornikach. 

 

 

 

 

 

 

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed

Opinie osób

po opercjach w naszym szpitalu

Opinie osób