Stopy przed operacją
Widoczna deformacja stóp.

Stopy po operacji
Piękne, zdrowe stopy.

hpela203

Historia Pani Elżbiety

Z problemem haluksów zmagałam się od ponad 30 lat , początkowo usiłując je zlikwidować lub przynajmniej zahamować powstałe deformacje za pomocą separatorów i korektorów , co okazało się zabiegiem zupełnie nieskutecznym i niepotrzebnie odraczającym w czasie nieuchronną operację . Pojawiający się bardzo dotkliwy ból na podeszwie stopy uniemożliwiający dalsze funkcjonowanie ostatecznie zmotywował mnie do podjęcia pilnych poszukiwań kliniki , w której moja stopa mogłaby być zoperowana . W wyniku przeprowadzonego rozeznania za pośrednictwem internetu nawiązałam kontakt z kliniką HALLUXMED , co okazało się najlepszym wyborem.

Po pierwszej wizycie u Doktora Zbigniewa Jackowiaka i wnikliwym , kompleksowym badaniu byłam przekonana , że moja stopa zostanie zoperowana właśnie w HALLUXMED , co nastąpiło po 3m-cach. Obecnie jestem już ponad 3 mce po zabiegu korekcji haluksa, 2 palców młotkowatych i płaskostopia poprzecznego - moja stopa jest całkiem nowa , jestem bardzo szczęśliwa , że trafiłam w tak profesjonalne ręce dr Z.Jackowiaka , który z totalnie zdeformowanej stopy stworzył na nowo kształtną stopkę.

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania Doktorowi Zbigniewowi Jackowiakowi jak również Doktorowi Pawłowi Zalicie za troskliwą opiekę również w okresie pooperacyjnym , jestem pełna szacunku i uznania dla najwyższego profesjonalizmu i ogromnej empatii Doktora Zbigniewa Jackowiaka i Doktora Pawła Zality . Ogromnie pozytywne wrażenie wywarł na mnie pobyt w klinice kierowanej przez Doktora Zbigniewa Jackowiaka o najwyższych europejskich standardach , gdzie pacjent jest otoczony przez zespół medyczny najlepszą opieką i bezstresowo , bez najmniejszego bólu w komfortowych warunkach wraca do zdrowia po zabiegu operacyjnym , natomiast już po powrocie do domu wszelkie wątpliwości i pytania dot. dalszej rekonwalescencji konsultowane są natychmiast przez doktora prowadzącego drogą mail'ową . Serdecznie dziękuje Doktorowi Zbigniewowi Jackowiakowi , Doktorowi Pawłowi Zalicie , Pani Małgorzacie Borowskiej i całemu personelowi medycznemu kliniki za najwyższy poziom opieki medycznej , sympatyczną, życzliwą atmosferę , życząc dalszych sukcesów w naprawianiu stóp

Wdzięczna pacjentka Elżbieta

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed

Opinie osób

po opercjach w naszym szpitalu

Opinie osób