Stopy przed operacją
Widoczna deformacja stóp.

hpb2

Stopy po operacji
Piękne, zdrowe stopy.

hpb3

Historia Pani Beaty

Z halluxami miałam problemy już w wieku kilkunastu lat. Mając  22 lata zdecydowałam się na operację, gdyż ból coraz bardziej się nasilał, przeszkadzał mi także mało estetyczny wygląd stopy. Niestety, kilka miesięcy po operacji deformacja jak i ból powróciły. O Klinice Halluxmed dowiedziałam się od innego lekarza ortopedy, który nie zdecydował podjąć się kolejnej operacji na stopie, jednak przez złe wspomnienia długo zwlekałam z wizytą u dr Jackowiaka, co było moim ogromnym błędem!

 

Już na pierwszej wizycie dr Jackowiak wzbudził moje zaufanie, opowiadał o operacji  jakby nie było dla niego  rzeczy niemożliwych, a wizytę podsumował tylko jednym zdaniem: "Będzie pięknie!" W dniu zabiegu, dzięki pełnemu profesjonalizmu personelowi nie odczuwałam prawie żadnego zdenerwowania, zaufałam doświadczeniu i wiedzy Kliniki Halluxmed i byłam przekonana, że wszystko dobrze się skończy. Operacja trwała niecałą godzinę w znieczuleniu od kolana w dół, co było ogromnym komfortem. Ok 4 godz po zabiegu, w specjalnych butach ortopedycznych wyszłam o własnych siłach do toalety(bez kul!), nie odczuwając przy poruszaniu się bólu, po powrocie do domu nie potrzebowałam środków przeciwbólowych.

Dziś jestem 7 miesięcy po operacji, deformacja nie powróciła, nie odczuwam żadnego bólu, mogę chodzić w butach na wysokim obcasie. Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim, którzy tworzą Klinikę Halluxmed za ogromne starania i troskę jaką wkładają w opiekę nad swoimi pacjentami, a wszystkim którzy mają problem z podjęciem decyzji chcę powiedzieć- nie ma na co czekać!

 

 

 

 

 

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed

Opinie osób

po opercjach w naszym szpitalu

Opinie osób