Przed operacją
Badanie niestabilności

hist_agnieszka2

Konsultacja po zabiegu
Badanie kontrolne

hist_agnieszka5

Historia Pani Agnieszki

W styczniu 2018r. doznałam urazu zerwania więzadła krzyżowego przedniego lewego kolana. Do wypadku doszło podczas zjazdu na nartach na terenie Austrii . Po powrocie do kraju trafiłam do Szpitala Halluxmed, pod opiekę Dr n. med. Pawła Zality, specjalisty w ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

 

hist_agnieszka1

Po dokładnym zbadaniu mojego kolana, diagnoza Pana doktora była jednoznaczna – doszło do definitywnego zerwania więzadła, zatem koniczna jest operacja. Jestem już 7 miesięcy po rekonstrukcji więzadła. Moje kolano jest w bardzo dobrej formie. Stosując się do zaleceń Pana doktora, przeszłam intensywny program rehabilitacyjny.W zasadzie już w kolejnej dobie po operacji wykonywałam pierwsze ćwiczenia poprawiające zakres ruchu kolana oraz przeszłam o kulach spory dystans. W tej chwili powróciłam do intensywnych ćwiczeń, długodystansowej jazdy na rowerze oraz biegania.

W sezonie zimowym planuję powrócić do ukochanej jazdy na nartach. Co najważniejsze, operacja została wykonana profesjonalnie, kolano jest stabilne, a staw kolanowy ma pełen zakres ruchu. Serdecznie dziękuję Panu Dr Zalicie, za bardzo precyzyjne wykonanie operacji, indywidualne podejście do pacjenta oraz ogromne zaangażowanie. Dziękuję również całemu zespołowi medycznemu za opiekę i ogromne oddanie.

Gorąco polecam rekonstrukcję więzadeł w Szpitalu Halluxmed.

 

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed

Opinie osób

po opercjach w naszym szpitalu

Opinie osób