Stopy przed operacją
Widoczna deformacja stóp.

Stopy po operacji
Piękne, zdrowe stopy.

hpela203

Historia Pana Tomasza

Witam wszystkich bardzo serdecznie , chciałem z tego miejsca gorąco podziękować całemu zespołowi HALLUXMED nie będę tutaj wymieniał każdego z osobna ponieważ naprawdę nie chce nikogo pominąć. Pokazali Państwo szeroko pojęty profesjonalizm, fachowość, serdeczność oraz zapewniliście mi państwo poczucie komfortu i bezpieczeństwa zarówno przed jak i po zabiegu. Teraz kilka zdań dla osób , które szukają dobrego miejsca do leczenia ortopedycznego. W moim przypadku chodziło o obie stopy mówiąc ściślej halluxy i liczne zmiany kostne co zresztą zobaczą państwo na zdjęciach.

 

Po naprawdę kilku latach bólu związanego nie tylko z samymi skrzywieniami ale także z niekończącą ilością odcisków postanowiłem odwiedzić klinikę Halluxmed. Pierwsza wizyta odbyła się w lutym , 2019 roku. Moim lekarzem prowadzącym był dr Rusin (miałem nie wymieniać z nazwiska ale dla takiej postaci musiałem to zaznaczyć. Dr Rusin na pierwszej wizycie wszystko mi dokładnie wyjaśnił i wytłumaczył w najmniejszych detalach, zalecił niezbędne badania po których nie pozostało mi nic innego jak umówić termin operacji. Ku mojemu zdziwieniu po załatwieniu wszystkich formalności dostałem informacje ze operacja odbędzie się w marcu, wg to naprawdę krótki czas oczekiwania. Sama operacja trwała bardzo krótko około 1,5 h i co ważne przebiegła w miłej atmosferze :).

W związku z poważnymi zmianami i z uwagi na fakt ze była to duża ingerencja chirurgiczna obejmująca kilka punktów w obu stopach zostałem w klinice dwie doby. Podczas tego podobno najcięższego czasu miałem fantastyczną opiekę oraz praktycznie nie czułem bólu. Dziś jestem ponad 6 miesięcy po operacji oraz rehabilitacji i efekty są naprawdę zadowalające. Chodzę , trenuję w każdym praktycznie obuwiu skończyły się jakiekolwiek problemy bólowo-odciskowe i w końcu mogę normalnie funkcjonować. Ta klinika jest z całą pewnością godna polecenia.

Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim Państwu , oraz życzę wszystkiego co najlepsze zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

 

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed

Opinie osób

po opercjach w naszym szpitalu

Opinie osób