Przybycie do Halluxmed
Przywitanie z personelem.

Kolano po operacji 
Powrót do domu.

hpela203

Historia Pana Radosława

Moi znajomi polecili mi Halluxmed, gdy dolegliwości w kolanie, które wyraźnie się nasiliły po niegroźnym wypadku komunikacyjnym okazały się być istotne. Diagnoza była bezlitosna, zerwane więzadło przednie (ACL) ze wskazaniem do operacji. Od paru lat amatorsko biegam i pływam, a bez sprawnego kolana nie mógłbym bezpiecznie uprawiać żadnej z tych form aktywności. Po konsultacji z rodziną, stwierdziłem że operacja to inwestycja w przyszłość dlatego należy się jej poddać.

 

Wybór miejsca oraz lekarza prowadzącego nie był przypadkowy. Zanim zdecydowałem się na klinikę dr. Jackowiaka, sprawdziłem kilka alternatywnych miejsc, pytałem o doświadczenia znajomych, w tym osób zawodowo zajmujących się sportem. Od pierwszego spotkania z dr. Pawłem Zalitą, wiedziałem że jestem we właściwych rękach. Oprócz wykształcenia oraz bogatego doświadczenia w przeprowadzaniu zabiegów artroskopowych, to także miłośnik biegów długodystansowych oraz turystyki górskiej. Dla mnie był to element, który przekonał mnie do współpracy z doktorem. Pobyt w szpitalu wspominam bardzo pozytywnie. Obawiałem się znieczulenia podpajęczynówkowego, ale fantastyczny anestezjolog dr. Irek Stachecki tak mnie przygotował i wprowadził w temat, że obawy minęły.

W trakcie zabiegu miałem możliwość oglądać operację na ekranie. Po zabiegu dwie doby spędziłem pod opieką lekarzy oraz zaangażowanego zespołu pielęgniarskiego w bardzo komfortowych warunkach. Tu szczególnie chciałem podziękować Pani Małgorzacie Borowskiej oraz całemu zespołowi pielęgniarskiemu za indywidualne podejście oraz atmosferę dbałości o pełen komfort pacjenta. Zdecydowanie wszystko to pomogło mi to w szybkim opanowaniu bólu oraz niezwłocznym rozpoczęciu funkcjonowania. Dzień po zabiegu przemierzałem już korytarz szpitalny jedynie w asyście kul łokciowych…

Polecam wszystkim klinikę Halluxmed, a szczególnie tym którzy cenią wysoko swoje zdrowie!
Radosław Popko, 43 lata

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed

Opinie osób

po opercjach w naszym szpitalu

Opinie osób