Stopy przed operacją
Widoczna deformacja stóp.

Stopy po operacji
Piękne, zdrowe stopy.

hpela203

Historia Pani Anity

Pod koniec listopada ub. roku poddałam się w Klinice Halluxmed operacji obu stop. Do kliniki trafiłam dzięki rekomendacji byłej pacjentki tej placówki, której opinie o niej, były entuzjastyczne.
Moje problemy ze stopami pojawiły się bardzo wcześnie, bo już w wieku 12 lat. W kolejnych dekadach  problemy nasilały się,  doprowadzając do postępującej deformacji stop, powstania wad postawy i przysparzając mi mnóstwa bólu. 

 

Od pierwszych problemów ze stopami upłynęło prawie pół wieku, nim trafiłam do Kliniki Halluxmed. Przeszłam w niej operacje korekcji paluchów koślawych, palców młotkowatych i płaskostopia poprzecznego. Z rezultatów jestem bardzo zadowolona, komfort mojego życia diametralnie się poprawił.Moje kontakty z kliniką, od momentu pierwszych konsultacji,  poprzez operację i później wizyty kontrolne wspominam bardzo milo.

Klinika stosuje bardzo wysokie standardy w każdym aspekcie swojej działalności. Mogłam liczyć na odpowiedź lekarzy na każde zadane  im pytanie, czy też wyrażoną wątpliwość. Kontrola bólu po operacji była znakomita. W moim przypadku, gojenie się ran i rekonwalescencja po zabiegu przebiegały prawidłowo, bez jakichkolwiek komplikacji.

Po upływie 10 miesięcy od operacji, z jej efektów jestem bardzo zadowolona. 

Proces deformacji moich stop następował przez dziesięciolecia, powodując wady postawy i dolegliwości z nimi związane. Poddając się operacji nie liczyłam na to, ze z dnia na dzień, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie moje problemy. Obecnie, tylko od czasu do czasu odczuwam jeszcze drobne dolegliwości bólowe, czy też niedogodności. Korzystam okresowo z fachowej rehabilitacji i wykonuje nadal ćwiczenia zalecane przez lekarzy. Mogę tylko żałować, że z decyzją o operacji zwlekałam tak długo i że nie zrobiłam jej kilkanaście lat wcześniej.

Przez większość swojego życia, z powodu bólu stop, chodziłam w butach na płaskiej podeszwie. Po operacji nie odważyłam się jeszcze ich zmienić, ale koniec roku tuż tuż i nadchodzący Sylwester skłania mnie do częstszych wizyt w sklepach obuwniczych.

Bardzo dziękuję wszystkim lekarzom i całemu personelowi Kliniki Halluxmed za ich profesjonalizm i przemiłą atmosferę.
Serdecznie wszystkich Państwa pozdrawiam, życząc następnych,  zadowolonych tak jak ja, pacjentów.

Wypełnij interaktywną ankietę
i sprawdź na jakie schorzenie stopy cierpisz

Natychmiastowa diagnoza

Historie naszych pacjentów

poznaj naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów

Szpital Halluxmed

poznaj nasz szpital

Szpital Halluxmed

Opinie osób

po opercjach w naszym szpitalu

Opinie osób