Partnerzyforum
Angiodiabetica to interdyscyplinarny zespół specjalistów najwyższej klasy oferujący kompleksowe leczenie chorób naczyń, żył i powikłań diabetycznych znanych pod nazwą stopa cukrzycowa. Specjaliści z kliniki Angiodiabetica stosują nowoczesne, małoinwazyjne metody usuwania żylaków metodami ClariVein i ELVeS. To doświadczeni lekarze operujący tętniaki aorty, miażdżyce tętnic kończyn dolnych, zakrzepice oraz wykonujący zabiegi zwężenia tętnic szyjnych. Pacjenci otrzymują również wsparcie psychologa i dietetyka.

Memometal jest wiodącym światowym projektantem i producentem implantów chirurgicznych dla kończyn. Prowadzi nieustanne konsultacje z partnerami z zakresu chirurgii i badania nowych rozwiązań chirurgicznych, które umożliwiają pacjentom szybciej odzyskać mobilność.

Biomet zajmuje się inżynierią chirurgiczną. Od 30 lat wprowadza najbardziej zaawansowane projekty inżynierskie oraz technologie produkcji oferując najtrwalsze rozwiązania dla pacjentów na całym świecie.

Merete Medical specjalizuje się w produkcji implantów, narzędzi i stabilizatorów wewnętrznych. Przedmiotem innowacyjnych badań i prac rozwojowych są indywidualne rozwiązania dla rewizji stawu biodrowego, nowoczesnej chirurgii stopy czy rekonstrukcji w dużych nowotworowych ubytkach kości.

Stryker Corporation jest liderem na światowym rynku ortopedycznym i jedną z największych korporacji branży medycznej. Oferta firmy Stryker obejmuje szeroką gamę produktów do rekonstrukcji stawów, systemy zespalania kości, systemy stabilizacji kręgosłupa i implanty twarzo-czaszki, ortobiologię, instrumenty i napędy chirurgiczne, nawigację komputerową oraz sprzęt endoskopowy.

miraleks Miralex jest firmą farmaceutyczną, która dostarcza klientom innowacyjne preparaty po to, by cieszyli się zdrowiem przez długie lata. Za cel stawia sobie ochronę zdrowia i poprawę jakości życia. Jest to możliwe dzięki dokładnemu poznaniu i zaspokajaniu potrzeb klientów poprzez oferowanie innowacyjnych produktów. Firma utrzymuje regularne kontakty z aptekami oraz przekazuje informacje o produktach personelowi medycznemu.

Gehwol od lat produkuje kosmetyki do pielęgnacji stóp. Firma dba o potrzeby swoich klientów, opiera się na opinii specjalistów pielęgnacji stóp, którzy są podstawowym ogniwem dystrybucji preparatów Gehwol. Podstawą działalności jest stosowanie naturalnych substancji, co szczególnie odpowiada współczesnym trendom w kosmetyce.

Tornier to globalna firma medyczna wspierająca chirurgów, którzy zajmują się urazami mięśni i schorzeń barku, łokcia, dłoni, nadgarstka, kostki i stopy. Tornier oferuje również produkty zamienne stawu biodrowego i kolanowego. Założona w 1940 roku, firma sprzedaje obecnie ponad 90 linii produktów w około 35 krajach na całym świecie.

Spółka Akcyjna Consultronix od ponad 30 lat z powodzeniem rozwija dystrybucję aparatury medycznej. Consultronix jest ekspertem w dziedzinie okulistyki i mikrochirurgii oka, dermatologii, diagnostyki obrazowej, urologii, onkologii, kardiologii interwencyjnej oraz kardiochirurgii.

Dlaczego warto wybrać nasz szpital?

13000 przeprowadzonych operacji stóp
Wąska specjalizacja: choroby stóp i stawów kolanowych
Na rynku medycznym od 2005 roku.
Zespół liczący 20 najwyższej klasy specjalistów.
Najnowocześniejszy sprzęt.
Regularnie bierzemy udział w krajowych i międzynarodowych szkoleniach i kongresach dotyczących chorób stóp.
Nie stosujemy unieruchomienia gipsowego, pacjent szybko wraca do zdrowia i rozpoczyna chodzenie już na drugi dzień po zabiegu

Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia