Zdjęcia przed i po operacji stópZapraszamy do obejrzenia efektów operacji - zdjęć przed i po zabiegu. Dzięki nowoczesnym metodom ryzyko powikłań ograniczone jest do minimum, a pacjenci chodzą o własnych siłach już następnego dnia po operacji.


Stopy oraz sąsiadujące z nimi stawy skokowe to najważniejsze struktury anatomiczne biorące udział w procesie chodzenia. Paluchy koślawe , stopy płasko – koślawe, bóle pięty czy też uraz skrętny stawu skokowego potocznie nazywanym „skęceniem kostek” to jedne z najczęstszych problemów z jakimi pacjenci zgłaszają się do ortopedy. W naszym Szpitalu znajdziecie Państwo kompleksową i nowoczesną diagnostykę schorzeń w obrębie stopy i stawu skokowego. Dysponujemy pierwszym w Polsce tomografem komputerowym wykonującym w zaledwie kilkanaście sekund precyzyjne badanie stóp ze stawami skokowymi w pozycji stojącej. Wykonywane są badania pedobarografii, USG oraz klasyczne badanie radiologiczne.

Zdjęcia stanowią wyłącznie formę prezentacji

Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia