Historia Pani Pauliny


Poznaj historię pacjentki
Halluxmed Ortopedia


Decyzję o zabiegu podjęłam dość spontanicznie, a klinikę Halluxmed wybrałam po tym jak poleciła mi ją koleżanka. Mój zabieg dotyczył nie tylko palucha koślawego, lecz również dodatkowych deformacji lewej stopy. Choć decyzja była szybka to nie ukrywam, że miałam pewne obawy związane z bólem, jak i powodzeniem operacji. Jednak później okazało się, że były one niepotrzebne. Pobyt na oddziale i operacja przebiegły znakomicie.

Pani Małgorzata, pacjentka HalluxMed JackowiakZnieczulenie przed zabiegiem zredukowało całkowicie odczuwanie bólu, a dodatkowe ostrzykowania po zabiegu pomogły o nim zupełnie zapomnieć.
Sympatyczna obsługa, fachowi lekarze, miły personel oraz empatia to składowe WYSOKIEGO PROFESJONALIZMU, którym kieruje się Halluxmed, dzięki czemu podczas pobytu na oddziale czułam się komfortowo i bezpiecznie. Nie sądziłam, że operacja, jak i późniejsza rekonwalescencja przebiegną tak bezboleśnie, a efekt końcowy będzie bliski ideału. Minęły właśnie trzy miesiące od operacji i gdyby nie blizny, które potrzebują więcej czasu, stopa wyglądałaby idealnie!
Serdeczne podziękowania dla całego zespołu Halluxmed, a w szczególności dla Pana Dr Pawła Zality za przemiłą atmosferę, troskę i pełne zaangażowanie!


Stan przed operacją. Widoczna deformacja palucha koślawego i niewielkiego palca młotkowatego II stopy prawej

Stopy przed operacją

Widoczna deformacja stóp.

Od pierwszej chwili, nad całym procesem czuwa Pani Danuta – koordynator ds. medycznych

Stopy po operacji

Piękne, zdrowe stopy.Efekty operacji

Kontakt
61 666 47 37

Stopa - dlaczego boli?

GPS - terapia

Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia