Historia Pani Małgorzaty


Poznaj historię pacjentki
Halluxmed Ortopedia


Moja historia wydaje się być banalna. Halluksy miała już moja Babcia  , wiedziałam więc co mnie czeka z biegiem  lat. Moje tez powiększały się systematycznie, były bolesne i uniemożliwiały zakup nawet płaskich delikatnych butów – większość z nich uciskała na hallux powodując zwiększanie bolesności. Operacja jak mi się wydawało nie wchodziła w grę – unieruchomienie na dłuższy czas , ból, strach… Z kliniką zetknęłam się jakieś 5 lat temu gdy jedna z koleżanek poddała się operacji. Ja na podjęcie decyzji potrzebowałam jeszcze parę lat.

Pani Małgorzata, pacjentka HalluxMed JackowiakW tej chwili jestem już ponad 3 miesiące po operacji . Wszystko to czego się bałam – unieruchomienie, ból po operacji, dochodzenie do sprawności okazało się  fikcją. Nie było bólu – pomimo ,ze środki przeciwbólowe odstawiłam bardzo szybko, po mieszkaniu chodziłam już po tygodniu od operacji, a aktualnie oprócz tego ,że chodzę jeszcze w butach na płaskim obcasie nikt nie zauważyłby ,że miałam operację. Blizny goją się ładnie, mają niewielkie opory przy zginaniu. Można powiedzieć ,że wróciłam do codziennej sprawności.

Dziękuję bardzo za wspaniałą opiekę w Klinice całemu personelowi bez wyjątku.  Klinikę i zabieg polecać będę każdemu kto boryka się z podobnymi problemami.


Stan przed operacją. Widoczna deformacja palucha koślawego i niewielkiego palca młotkowatego II stopy prawej

Stopy przed operacją

Widoczna deformacja stóp.

Od pierwszej chwili, nad całym procesem czuwa Pani Danuta – koordynator ds. medycznych

Stopy po operacji

Piękne, zdrowe stopy.Efekty operacji

Kontakt
61 666 47 37

Stopa - dlaczego boli?

GPS - terapia

Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia