Historia Pani Joanny


Poznaj historię pacjentki
Halluxmed Ortopedia


19 maja 2019 minęło dokładnie 6 miesięcy od operacji haluksów ( 2 stopy ). Myślę, że tak jak większości pacjentów towarzyszył mi strach oraz obawy, czy wszystko przebiegnie bez komplikacji. Długo zbierałam się z decyzją, ale kiedy okazało się, że z każdym rokiem mam coraz większy problem z kupieniem butów, a haluksy powiększają się i odczuwam ból, zaczęłam szukać kliniki zajmującej się tym schorzeniem. 

Pani Małgorzata, pacjentka HalluxMed JackowiakKlinikę Halluxmed poszukałam w internecie. Po trzech tygodniach od pierwszej wizyty byłam już po operacji, którą przeprowadził dr Błażej Rusin (wspaniały lekarz i człowiek) oraz dr Paweł Zalita. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, choć koszt operacji, wizyt kontrolnych, leków, opatrunków, itd. niemały, ale cóż się nie robi, żeby poczuć się nareszcie komfortowo. Jeszcze nie chodzę w butach na obcasach, ale myślę, że to kwestia czasu. Bardzo dziękuję całemu personelowi medycznemu, technicznemu i administracji.

Jeśli ktokolwiek z Państwa zastanawia się, czy podjąć decyzję o operacji haluksów i gdzie ją wykonać to z całym przekonaniem mówię, że warto i polecam Klinikę Halluxmed dr. Jackowiaka w Komornikach. 


Stan przed operacją. Widoczna deformacja palucha koślawego i niewielkiego palca młotkowatego II stopy prawej

Stopy przed operacją

Widoczna deformacja stóp.

Od pierwszej chwili, nad całym procesem czuwa Pani Danuta – koordynator ds. medycznych

Stopy po operacji

Piękne, zdrowe stopy.Efekty operacji

Kontakt
61 666 47 37

Stopa - dlaczego boli?

GPS - terapia

Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia