Historia Pani Cecylii


Poznaj historię pacjentki
Halluxmed Ortopedia


Z haluksami miałam problemy już od lat młodości. Początkowo ból nie był zbyt duży, ale deformacja stóp powoli postępowała. Ponieważ problem ten odziedziczyłam po rodzinie ze strony taty, zdawałam sobie sprawę, że kiedyś będę musiała poddać się operacji. Jednak z decyzją zwlekałam zbyt długo, jak się okazało w trakcie konsultacji.

Pani Małgorzata, pacjentka HalluxMed Jackowiak

Deformacja stóp, a zwłaszcza lewej, nastąpiła tak znaczna, iż aby się pozbyć dolegliwości, ingerencja była stosunkowo duża, ale było warto. Jestem ponad 4 miesiące po operacji i bardzo się cieszę, że zdecydowałam się, aby zabieg został przeprowadzony w Halluxmed Ortopedia w Komornikach przez znakomitych i niezwykle profesjonalnych, a przy tym bardzo sympatycznych lekarzy dr Błażeja Rusina i dr Pawła Zalitę. Pragnę także pięknie podziękować całemu personelowi (bez wyjątku) pracującemu w Szpitalu za niezwykła empatię, życzliwość i uśmiech, wspaniałą atmosferę i wielką troskę o to, abym podczas pobytu w klinice czuła się bezpiecznie i komfortowo. Jestem bardzo szczęśliwa, że zdecydowałam się na ten zabieg i mogę cieszyć się stopami, a przede wszystkim pozbyłam się bólu, Jeszcze trochę muszę popracować nad lewą stopą, ale z każdym dniem jest coraz lepiej. Każdemu kto boryka się z podobnymi problemami polecam Halluxmed Ortopedia.


Stan przed operacją. Widoczna deformacja palucha koślawego i niewielkiego palca młotkowatego II stopy prawej

Przybycie do Halluxmed

Powitanie przez Pania Danutę i Panią Małgorzatę

Od pierwszej chwili, nad całym procesem czuwa Pani Danuta – koordynator ds. medycznych

Konsultacja przed zabiegiem

Omówienie zabiegu z dr Zalitą


Od pierwszej chwili pod opieką Pani Danuty.

Zabieg operacyjny

Zabieg przeprowadzili dr Zalita i dr Rusin

Badanie stopy podczas wizyty konsultacyjnej

Stopy po operacji

Zdrowe stopy


Efekty operacji

Kontakt
61 666 47 37

Stopa - dlaczego boli?

GPS - terapia

Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia