Historia Pani Bożeny


Poznaj historię pacjentki
Halluxmed Ortopedia


Do Szpitala Halluxmed w Komornikach trafiłam po zapaleniu kaletki maziowej palucha koślawego. Zniekształcenie stopy było tak duże, że miałam poważne problemy z założeniem jakiegokolwiek obuwia co uniemożliwiało mi normalne funkcjonowanie. Przed odwiedzeniem Hallukxmedu konsultowałam moje schorzenie / haluxy i 2 palce młotkowate w 2 innych gabinetach ortopedycznych.

Pani Małgorzata, pacjentka HalluxMed Jackowiak

Co prawda diagnozy były podobne lecz wizyta u pana dr. Pawła Zality utwierdziła mnie, że zabiegu operacyjnego dokonam tylko w tej profesjonalnej, nowoczesnej, wspaniale wyposażonej klinice. Pan. dr. Zalita, lekarz z wielką empatią do pacjenta bardzo szczegółowo i cierpliwie wyjaśnił mi jakie będą poszczególne etapy leczenia. Rozwiał także moje największe obawy przed bólem. Pan dr. zapewnił mnie, że jeżeli będę stosowała się do jego zaleceń nie będę odczuwała żadnego bólu. Przy wypisie otrzymałam rozpiskę jak należy stosować leki także przeciwbólowe. Trzymałam się tego konsekwentnie i do dnia dzisiejszego nie poczułam bólu nawet przez moment. Dzisiaj będąc 2 i pół m-ca po operacji chcę bardzo podziękować p. koordynatorce Danusi Hauffie dzięki której po serdecznej i szczerej rozmowie zdecydowałam się na operację 2 stóp równocześnie. Dziękuję to jest również całemu personelowi medycznemu anestezjologom i pielęgniarkom a szczególnie siostrze oddziałowej p. Małgosi oraz p. Angelice i p. Marioli z dyżuru nocnego. Muszę również poinformować p. dr. Zalitę, że w gabinecie rehabilitacji usłyszałam, że tak wyglądających nóg po operacji haluksów jeszcze nie widzieli. Szef gabinetu powiedział: cytuję "p. Bożeno to jest perfekcja", a więc szapo ba  p. dr. Pawle! Bardzo, bardzo dziękuję!


Stan przed operacją. Widoczna deformacja palucha koślawego i niewielkiego palca młotkowatego II stopy prawej

Przybycie do Halluxmed

Powitanie przez dr Zalitę

Od pierwszej chwili, nad całym procesem czuwa Pani Danuta – koordynator ds. medycznych

Konsultacja przedoperacyjna

Omówienie przebiegu operacji


Od pierwszej chwili pod opieką Pani Danuty.

Zabieg operacyjny

Badanie RTG

Badanie stopy podczas wizyty konsultacyjnej

Stopy przed operacją

Widoczne schorzenia obu stóp

Stan przed operacją. Widoczna deformacja palucha koślawego i niewielkiego palca młotkowatego II stopy prawej

Stopy po operacji

Zdrowe stopy


Efekty operacji

Kontakt
61 666 47 37

Stopa - dlaczego boli?

GPS - terapia

Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia