Historia Pani Beaty


Poznaj historię pacjentki
Halluxmed Ortopedia


Z halluxami miałam problemy już w wieku kilkunastu lat. Mając  22 lata zdecydowałam się na operację, gdyż ból coraz bardziej się nasilał, przeszkadzał mi także mało estetyczny wygląd stopy. Niestety, kilka miesięcy po operacji deformacja jak i ból powróciły. O Klinice Halluxmed dowiedziałam się od innego lekarza ortopedy, który nie zdecydował podjąć się kolejnej operacji na stopie, jednak przez złe wspomnienia długo zwlekałam z wizytą u dr Jackowiaka, co było moim ogromnym błędem!

Pani Małgorzata, pacjentka HalluxMed JackowiakJuż na pierwszej wizycie dr Jackowiak wzbudził moje zaufanie, opowiadał o operacji  jakby nie było dla niego  rzeczy niemożliwych, a wizytę podsumował tylko jednym zdaniem: "Będzie pięknie!" W dniu zabiegu, dzięki pełnemu profesjonalizmu personelowi nie odczuwałam prawie żadnego zdenerwowania, zaufałam doświadczeniu i wiedzy Kliniki Halluxmed i byłam przekonana, że wszystko dobrze się skończy. Operacja trwała niecałą godzinę w znieczuleniu od kolana w dół, co było ogromnym komfortem. Ok 4 godz po zabiegu, w specjalnych butach ortopedycznych wyszłam o własnych siłach do toalety(bez kul!), nie odczuwając przy poruszaniu się bólu, po powrocie do domu nie potrzebowałam środków przeciwbólowych. Dziś jestem 7 miesięcy po operacji, deformacja nie powróciła, nie odczuwam żadnego bólu, mogę chodzić w butach na wysokim obcasie. Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim, którzy tworzą Klinikę Halluxmed za ogromne starania i troskę jaką wkładają w opiekę nad swoimi pacjentami, a wszystkim którzy mają problem z podjęciem decyzji chcę powiedzieć- nie ma na co czekać!


Stan przed operacją. Widoczna deformacja palucha koślawego i niewielkiego palca młotkowatego II stopy prawej

Stopy przed operacją

Widoczna deformacja stóp.

Od pierwszej chwili, nad całym procesem czuwa Pani Danuta – koordynator ds. medycznych

Stopy po operacji

Piękne, zdrowe stopy.Efekty operacji

Kontakt
61 666 47 37

Stopa - dlaczego boli?

GPS - terapia

Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia