Historia Pana Huberta


Poznaj historię pacjenta
Halluxmed Ortopedia


We wrześniu 2017 roku doznałem uraz kolana lewego podczas gry w piłkę nożną. W trakcie nagłego zatrzymania się w biegu kolano „wyskoczyło” do boku. Po urazie wystąpił ból i kolano napuchło. Następnego dnia zgłosiłem się na jeden z oddziałów ratunkowych, gdzie wykonano zdjęcie rentgenowskie, które nic nie wykazało, ale badający mnie lekarz zasugerował możliwe  uszkodzenie więzadła.

Pani Małgorzata, pacjentka HalluxMed JackowiakPonieważ zależało mi na szybkim powrocie do sportu, w ciągu kilku dni wykonałem badanie rezonansu magnetycznego, które potwierdziło trzeci stopień uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego (ACL). Natychmiast przystąpiłem do zapoznania się z jak poważną kontuzją mam do czynienia wśród znajomych lekarzy i fizjoterapeutów. Wywiad jednoznacznie wskazał, że kolano należy operować. Niestety kolejki do operacji wykonywanej przez NFZ okazały się bardzo długie, a wziąłem pod uwagę kilkanaście szpitali. Postanowiłem więc wykonać operację prywatnie, godziny analiz wkrótce przywiodły mnie do kliniki HALLUXMED. Na operację czekałem około miesiąca. Opieka w szpitalu była wzorowa i natychmiast rozpocząłem rehabilitację, której efekty zacząłem dostrzegać już po 3 dniach. Po około 6 dniach byłem w stanie wykonać krótki spacer po mieszkaniu bez kul. Po powrocie do domu rozpocząłem rehabilitację przez pierwsze 2 tygodnie spotykałem się z fizjoterapeutami po trzy razy w tygodniu. Po dwóch tygodniach po operacji mogłem już dość swobodnie poruszać się bez kul.


Stan przed operacją. Widoczna deformacja palucha koślawego i niewielkiego palca młotkowatego II stopy prawej

Przybycie do szpitala

Powitanie przez dr Zalitę

Od pierwszej chwili, nad całym procesem czuwa Pani Danuta – koordynator ds. medycznych

Konsultacja przedoperacyjna

Badanie USG


Od pierwszej chwili pod opieką Pani Danuty.

Zabieg operacyjny

Zabieg przeprowadzony przez dr Zalitę

Badanie stopy podczas wizyty konsultacyjnej

Wizyta pozabiegowa

Badanie stabilności kolana


Efekty operacji

Kontakt
61 666 47 37

Stopa - dlaczego boli?

GPS - terapia

Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2019 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia