Partnerzyforum
Angiodiabetica to interdyscyplinarny zespół specjalistów najwyższej klasy oferujący kompleksowe leczenie chorób naczyń, żył i powikłań diabetycznych znanych pod nazwą stopa cukrzycowa. Specjaliści z kliniki Angiodiabetica stosują nowoczesne, małoinwazyjne metody usuwania żylaków metodami ClariVein i ELVeS. To doświadczeni lekarze operujący tętniaki aorty, miażdżyce tętnic kończyn dolnych, zakrzepice oraz wykonujący zabiegi zwężenia tętnic szyjnych. Pacjenci otrzymują również wsparcie psychologa i dietetyka.

Medikar to warszawska klinika, w której odbywają się konsultacje ortopedyczne z dr Zbigniewem Jackowiakiem. Medikar swoją opieką obejmuje osoby z zespołami bólowymi kręgosłupa, chorobą zwyrodnieniową i przeciążeniową stawów, z wadami postawy, chorobami reumatoidalnymi, po urazach miednicy i patologii stawu biodrowego, pacjentów po urazach i operacjach ortopedycznych oraz osoby z przewlekłymi zaburzeniami neurologicznymi po udarach i urazach mózgu.

Memometal jest wiodącym światowym projektantem i producentem implantów chirurgicznych dla kończyn. Prowadzi nieustanne konsultacje z partnerami z zakresu chirurgii i badania nowych rozwiązań chirurgicznych, które umożliwiają pacjentom szybciej odzyskać mobilność.

Biomet zajmuje się inżynierią chirurgiczną. Od 30 lat wprowadza najbardziej zaawansowane projekty inżynierskie oraz technologie produkcji oferując najtrwalsze rozwiązania dla pacjentów na całym świecie.

Merete Medical specjalizuje się w produkcji implantów, narzędzi i stabilizatorów wewnętrznych. Przedmiotem innowacyjnych badań i prac rozwojowych są indywidualne rozwiązania dla rewizji stawu biodrowego, nowoczesnej chirurgii stopy czy rekonstrukcji w dużych nowotworowych ubytkach kości.

Stryker Corporation jest liderem na światowym rynku ortopedycznym i jedną z największych korporacji branży medycznej. Oferta firmy Stryker obejmuje szeroką gamę produktów do rekonstrukcji stawów, systemy zespalania kości, systemy stabilizacji kręgosłupa i implanty twarzo-czaszki, ortobiologię, instrumenty i napędy chirurgiczne, nawigację komputerową oraz sprzęt endoskopowy.

miraleks Miralex jest firmą farmaceutyczną, która dostarcza klientom innowacyjne preparaty po to, by cieszyli się zdrowiem przez długie lata. Za cel stawia sobie ochronę zdrowia i poprawę jakości życia. Jest to możliwe dzięki dokładnemu poznaniu i zaspokajaniu potrzeb klientów poprzez oferowanie innowacyjnych produktów. Firma utrzymuje regularne kontakty z aptekami oraz przekazuje informacje o produktach personelowi medycznemu.

Gehwol od lat produkuje kosmetyki do pielęgnacji stóp. Firma dba o potrzeby swoich klientów, opiera się na opinii specjalistów pielęgnacji stóp, którzy są podstawowym ogniwem dystrybucji preparatów Gehwol. Podstawą działalności jest stosowanie naturalnych substancji, co szczególnie odpowiada współczesnym trendom w kosmetyce.

Tornier to globalna firma medyczna wspierająca chirurgów, którzy zajmują się urazami mięśni i schorzeń barku, łokcia, dłoni, nadgarstka, kostki i stopy. Tornier oferuje również produkty zamienne stawu biodrowego i kolanowego. Założona w 1940 roku, firma sprzedaje obecnie ponad 90 linii produktów w około 35 krajach na całym świecie.


Dlaczego warto wybrać nasz szpital?

1.
10000 przeprowadzonych operacji stóp
2.
Wąska specjalizacja: halluksy, paluchy sztywne, palce młotkowate
3.
Na rynku medycznym od 2005 roku.
4.
Zespół liczący 20 najwyższej klasy specjalistów.
5.
Najnowocześniejszy sprzęt.
6.
Regularnie bierzemy udział w krajowych i międzynarodowych szkoleniach i kongresach dotyczących chorób stóp.
7.
Nie stosujemy unieruchomienia gipsowego, pacjent szybko wraca do zdrowia i rozpoczyna chodzenie już na drugi dzień po zabiegu

Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.


Więcej  

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.

Więcej  

Skontaktuj się z nami


Od grudnia 2016 Halluxmed Ortopedia Chirurgia Stopy przyjmuje pacjentów w nowym szpitalu w Komornikach, ul. Komornicka 57

Halluxmed Ortopedia
Chirurgia Stopy

ul.Komornicka 57
62-052 Komorniki

T: 61 666 47 37
M: 509 064 748
Rejestracja:
500 642 106,
61 666 47 37,
509 064 748,
512 023 138
info@halluxmed.pl
fax: 61 6662965

POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: Przeźmierowo k/Poznania ul. Rynkowa 63

Polityka ochrony prywatności  |   Forum  |   Diagnoza schorzenia stopy  |   Copyright 2006-2018. Halluxmed Ortopedia Chirurgia Stopy